Nepostojanje pokazivača temperature rashladne tekućine - prednost ili mana ?

c4 power

New member
dok ne postigne radnu temperaturu svijetli ti plava lampica tekucine
Na C4 II nema plave lampice koja bi označavala da je motor hladan. Tu plavu lampicu sam vidio na C3 picasso koji sam dobio na korištenje 4 dana jer su mi kasnili sa isporukom.
 

CDS5

New member
Sad kad ste svi obrazložili svoje pros i cons po pitanju elektronike, da li ovdje netko zna kako dobiti pokazivac temperature na sredisnjem displayu? Vidio sam na nekima da postoji, navodno se samo u settingsima stavi kvačica na tu opciju, ali na svom rneg6 (c4 2013) nikako ne mogu uci u taj “hidden menu” koji bi se trebao pokazati na digi pritisak SETUP + 1 2 3.
 

CDS5

New member
A napravio sam update za mape, ali za update firmware modula trebalo bi isto krenuti iz tog menua, ali nikako da ga pokaze. Na prijateljevom P308 ga pokazuje bez problema i ima masu dodatnih opcija, za razliku od C4.
 

sir.Oliver

Well-known member
ako je pitanje vezano za link na ebay , koji sam postovao , onda se sonda " ubode " u vod rashladne tekućine , ili se prišrafi na glavu motora ( kao kod starog fiće ) ....
 

diegos

Well-known member
Mislim da nije bas namijenjen za to, za temp rashladne tekućine imaju drugaciju sondu, s navojem. Ovakav imam u kuci, ok je
 

Milosh

Test
ako odgovara temperaturni opseg , nema nikakvih problema . i ova sonda može ići u kućište sa navojem .....
Slažem se. Ok su ti termometri, imam ih i ja par. Jedino što je ružno to staviti u bilo koji noviji auto. A treba i provući kabal kroz firewall, što nije uvijek lako.
 
Na vrh