Neobavezni razgovori 💬

Cutac

Prèkaroš
U tom slučaju ću stari mobitel koristiti za glazbu.

Nakon godinu i pol korištenja se čovjek teško rastane od svog cachea i svih bugova koji su se nakotili :)
 

Cutac

Prèkaroš
Radi sa Black Playerom, dok radi, ja zadovoljan, ništa ne diram :D

Amm, Black Player je aplikacija, nije neki uređaj, ako ste to mislili :)
 

visaluteju

Well-known member
Znaci sve fejk ? [ame]https://www.youtube.com/watch?v=hqPfKqNvxu0[/ame]
i ovo ? mozda su samo izbacili jedan neki prototip...pih nadao sam se da postoje bar na kineskon trzistu :(
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Više koncept nego prototip.
Pogledaj što su najavljivali... limuzinu, v6 i v8 motore.
A dobili smo suvove sa I3 motorima :D
 

Dalibor

Dado Tornado
nije bilo fejk, nego su pežo i citraš došli pred bankrot 2012-2014, morali su otpuštat radnike i zatvarat tvornice, što je značilo i promjenu planova.
tada je odlučeno da će c serija biti niže od peže, o pokretanju premijum ds linije, i od 2015. toliko su rasli da su prošle god. kupili opel
 

Brruno

Well-known member
Tu su odlicni poslovni potezi naustrb ljubitelja citroena ali biznis je biznis,danas ako malo ne pratis trziste,padnes ko kruska, nema tu mjesta za puno osjecaja. Da ne pricamo o MPC citraca,uvijek je morao nuditi dosta vise za istu cijenu od njemackog konkurenta. Peugeot je vec 20 godina jaca marka od citroena iako su maltene ista kuca. Ne bih se cudio da se i opel digne u par godina bar 30%

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk
 

Dalibor

Dado Tornado
peugeot je oduvijek bio manga, a citroen puno puta pred bankrotom.
osim ljubitelja spaka nisam siguran imali citroen uopće ikakvu bazu obožavatelja, a danas ima taj šarm premium dacije koji je dobitan za mnoge kupce (hint: škoda)
 
Na vrh