Neki korisni sajtovi za Citroen vozila?

Gulaga

Member
Pliz jel imamo kakvih korisnih sajtova o Citroenima? Servisni priručnici, user manuali, VIN identifikatori opreme. Recimo trebalo mi je tri dana da skužim da nemam automatske retrovizore na autu i da ih slobodno mogu brute forsat rukama a da ih ne slomim 😏😎 Kak da skužim da li imam senzore u gumama? Da ispustim gume i probam vozit.. 😏
 

gudelj

Member
Pliz jel imamo kakvih korisnih sajtova o Citroenima? Servisni priručnici, user manuali, VIN identifikatori opreme. Recimo trebalo mi je tri dana da skužim da nemam automatske retrovizore na autu i da ih slobodno mogu brute forsat rukama a da ih ne slomim 😏😎 Kak da skužim da li imam senzore u gumama? Da ispustim gume i probam vozit.. 😏
Mogu ti ja izvuć.
 

Gulaga

Member
Pazi dalje... nema digitalni mjerač ulja... čak ni temperature ...čitam neki priručnik pa odem u auto pa pipkam al ništa... ako oću provjerit ulje moram onako old school ko na Stojadinu krpicu i šipku 😤🤦‍♂️
 

Gulaga

Member
To je jedini i nasigurniji način da se proveri nivo ulja u karteru . Znam da bi voleo da imaš i digitalni. 🙂 Koja je to makina ?
1.2 60kw 2015 proizvodnje, čitam da oće i ulje potrošit te da se preporuča redovno provjeravat šipka.
Od ovog mi otpada i ovo malo kose na glavi

Citrač horror show
:devilish::eek:
 
Posljednje uređivanje:

Mirage

Well-known member
Pa ja sam mislio da svi citroeni imaju digitalno mjerenje ulja? Ps moj (jeftini) berlingo ima ne govori razinu ali kaže oil ok
 

Milosh

Test
Zar nemaju svi Francuzi to digitalno mjerenje? Kad upališ on napiše Oil OK (osim ako imaš THP :ROFLMAO: ) i ako tada prisneš tipku gore ili dole (za kretanje kroz meni) on prikaže kvadratiće koji predstavljaju nivo ulja. To ima naš Clio iz 2008, tatin Scenic iz 2006, imao je P206 iz 2005 od punice, a mislim da je imao i ženin C4 iz 2008. Za moj C5 se ne sjećam.
 

Gulaga

Member
Zar nemaju svi Francuzi to digitalno mjerenje? Kad upališ on napiše Oil OK (osim ako imaš THP :ROFLMAO: ) i ako tada prisneš tipku gore ili dole (za kretanje kroz meni) on prikaže kvadratiće koji predstavljaju nivo ulja. To ima naš Clio iz 2008, tatin Scenic iz 2006, imao je P206 iz 2005 od punice, a mislim da je imao i ženin C4 iz 2008. Za moj C5 se ne sjećam.
Odo nazad na user manual 😁
 
Na vrh