Ne radi ventilacija

mongol00

New member
ekipa evo nažalost i meni se pojavio problem (isti problem sam imao i na starom c4)..
znači.. ne radi ventilacija, okrećem kotačić, ali ne reagira ništa, nema puhanja..
na prvom c4 je bio problem u nekakvom kompjuteriću (čipu) i to je jako puno koštalo, zamjena kompletnog..
e sad.. jel moguće da mi je i na novom to otišlo??
inače.. star 7 mjeseci.. 10 tkm..

a sad druga strana.. zvao sam u servis.. kažu da ga dovezem.. kako da ga dovezem po ovom minusu!? po ovakvim uvjetima?! pa otvorite prozor! bit će natezanja već vidim.. :S :S
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
ekipa evo nažalost i meni se pojavio problem (isti problem sam imao i na starom c4)..
znači.. ne radi ventilacija, okrećem kotačić, ali ne reagira ništa, nema puhanja..
Ne vjerujem da se radi o ozbiljnom problemu. Nagađam, ali osigurač vjerojatno. :)
 

mongol00

New member
imam garanciju.. ali me živcira što se to dogodilo.. baš sam imao osjećaj da ovaj neće biti kao stari, sa tim problemčićima..ali creative tehnoloquie uvijek negdje zakaže.. :S
 

Hrvoje Marin

Active member
Svakom se događa, večerašnji primjer, I30 , vozačka vrata ne mogu se otvoriti iznutra (8 mjeseci) , kvačilo ne možeš kontrolirati, zuji u vožnji unatrag i ide zamjena seta. (33kkm).
 

Zdravac

New member
Svakom se događa, večerašnji primjer, I30 , vozačka vrata ne mogu se otvoriti iznutra (8 mjeseci) , kvačilo ne možeš kontrolirati, zuji u vožnji unatrag i ide zamjena seta. (33kkm).
A bokte, 8 mjeseci i 33 tisuće km???????????????

Svaka čast, taj će se auto isplatiti
 

mongol00

New member
ekipa, ni sam neznam šta bi napisao..
u petak bio dogovorio da dođu po auto u subotu ujutro, i kad sam ga upalio ujutro.. sve normalno radi.. ne kužim?! koji mu je bio?! ali svakako ga vozim na pregled..
 

Marko

Well-known member
kompjuter na autu ti ima virus ili trojanca... vjerojatno ovo drugo jer sad opet radi... :D
Dok ga dovezeš na servis a stvar radi što ćeš im reć, koju posluku ćeš time porati ?

Sretno u rješavanju problema!
 

mongol00

New member
a mislim, rekli su i oni da dovezem da vide.. jer su na prošlom C4 mjenjali taj nekakav kompjuterić,čip..
a vidit ćemo šta će reći.. :D
 

Slavo

New member
ekipa, ni sam neznam šta bi napisao..
u petak bio dogovorio da dođu po auto u subotu ujutro, i kad sam ga upalio ujutro.. sve normalno radi.. ne kužim?! koji mu je bio?! ali svakako ga vozim na pregled..
Ja sam ti imao isti problem prošle zime, i to kad je padao najveći snjeg! Ono, ja vozim i stružem led iznutra! :D Koma, zvao sam ove iz Savske da ću im ostavit auto na tramvajskoj pruzi!
I dečki se odjednom aktivirali i poslali servisera... Uglavnom, naravno čim je serviser došao i auto malo stajao u garaži sve proradilo. Èovjek spojio na komp i kaže da je vjerovatno snjeg zatrpao senzor za vanjsku temperaturu (a senzor s donje strane retrovizora! :D) i da kako nije mogao očitati vanjsku temperaturu kompjuter nije pokrenuo puhanje.
Uglavnom, čovjek resetirao tu grešku i od onda sve ok. I da, auto je u tom trenutku bio star 4 mjeseca.
Samo da znaš da može biti nešto zbilja banalno, ne brini.

Pozdrav!
 
Jel to opet kvar na novom c4?

katastrofa od kola....
Ej Ciki,moj prešao 2,5 t/km i još se nije počeo raspadati :whistling:
Ako je C4 katastrofa,onda je vjerovatno C2 katastrofa na 2,C3 katastrofa na 3...itd. Jao onima sa C5 ili C8. :D

BTW. PA SERVISI SLUŽE ZA OVAKVE STVARI...a neki opet po starom samo da je negativno,loše i popljuvano!

Ajd da mi netko napiše o autu(marka) koji NIKADA nije bio na servisu.:boks:
 

rodzonis

New member
Ej Ciki,moj prešao 2,5 t/km i još se nije počeo raspadati :whistling:
Ako je C4 katastrofa,onda je vjerovatno C2 katastrofa na 2,C3 katastrofa na 3...itd. Jao onima sa C5 ili C8. :D

BTW. PA SERVISI SLUŽE ZA OVAKVE STVARI...a neki opet po starom samo da je negativno,loše i popljuvano!

Ajd da mi netko napiše o autu(marka) koji NIKADA nije bio na servisu.:boks:
ma na svakom forumu ima nekoliko Cikija, tako da to treba preskakati dok god konkretne činjenice ne iznose. Frend ima glk mercedesa 2 godine starog pa je prvu godinu svakih par mj bio u eurolineu, znači to su kante od auta, odnosno svaki koji je na servisu jer mu je nešto riknulo je kanta.
Na jednom komentaru je rekao da nebi c4 nikako uzeo tek do redizajna a na drugom kad je chiffo pokazao c4 2.0 odmah je rekao e to je c4 kojeg bi ja kupio, tako da relevantni su samo vozači koji pak s problemima su tu a masa nema problema pa niti je na forumu
 

Jurasb

New member
Ej Ciki,moj prešao 2,5 t/km i još se nije počeo raspadati :whistling:
Ako je C4 katastrofa,onda je vjerovatno C2 katastrofa na 2,C3 katastrofa na 3...itd. Jao onima sa C5 ili C8. :D

BTW. PA SERVISI SLUŽE ZA OVAKVE STVARI...a neki opet po starom samo da je negativno,loše i popljuvano!

Ajd da mi netko napiše o autu(marka) koji NIKADA nije bio na servisu.:boks:
Ja mogu reći...
Imam Suzuki swift (2008.) i do sada apsolutno nikakvih problema.
Nije ni kihnuo. Redovni servisi i toči i vozi.
Prezadovoljan.
Sada mi treba veći auto i po mogućnosti diesel (manja potrošnja) pa razmatram C4.
 

mongol00

New member
Kake veze ima senzor vanjske temp? To te je lagano odpilio..
Meni se to desilo prošle zime, kad je vani bio veliki minus (-20), i isto tako sam poludio, i trebali su ga šlepat, jer nemoš vozit bez ventilacije.. iduće jutro sve ok...
na prvom servisu mi je rečeno : da je pao napon u akumulatoru, i da komp automatski gasi nekog (ne tolko važnog) potrošača struje da bi se akumulator vratio u prvobitno stanje... i to po meni ima logike...

Od tada više nisam imao problema s ventilacijom a ni s čim drugim... :grin:
 
Na vrh