Ne radi daljinsko zaključavanje na C8

gondza

New member
kupio sam citroen c8 (2004 2.0 hdi 80 kw) i sada me zanima da li ima daljinsko zakljucavanje i kako da to projevirm,jer kad otkljucavam i zakljucavam zmigavci zmigaju i da li ta serija ima daljinsko :thinking:
 

gondza

New member
jedan,al nije gazda koji ga je posjedovo nije bas upucen u to...kako bi to mogo provjerit i ima li nacina da napravim daljinski kljuc :)
 

Mrèela

New member
jedan,al nije gazda koji ga je posjedovo nije bas upucen u to...kako bi to mogo provjerit i ima li nacina da napravim daljinski kljuc :)
Danas se sve može napraviti.Kako ne znaš je li ima daljinsko zaključavanje?
Imaš li ikakvih tipki na tom svom ključu, ili koristiš nekakvi kalauz?



 
Posljednje uređivanje:

AX-ja

èudo jedno
trebao bi imati onaj debeli ovalni kljuc s daljinskim
al ti vjerovatno imas onaj obicni.
br sasije i u ovlasteni servis vidjet koliko kosta.
 

Mrèela

New member
Sada sam video da je 2004g,znači stari tip.:D Stavo sam oba možda nekom bude zatrebalo:D Ne znam zašto su obrisali opis delova,meni ne treba,a vidim da čovek ne zna kakav ključ ima,pa sam zato stavio sve...:confused:
 

gondza

New member
nije ni jedan od ovih,najobicniji kljuc bez ijedne tipke...pa ne znam ,jer sam kao sto rekoh kupio auto od covjeka koji nije upucen u to :whistling:
 

gondza

New member




ovakav,samo sto je umjesto ovih tipki metalni krug koji kad ga stisnem(tek sam sad primijetio) saaassvim malo se cuje...na njemu pise HCA
 

AX-ja

èudo jedno
upravo tako s autom kad se dobije taj kljuc koji ti imas
i ovaj ovalni sta ti je mrcela stavio.
a ti ga ocito nisi dobio.
 

gondza

New member
njesra...a je li moguce da i ovaj ima u sebi daljinac,jer se nesto cuje kad stisnem ovaj krug,a da su mu se istrosile baterije...ako nema koliko bi bilo para od prilike da se napravi
 

Mrèela

New member
je li moguce da i ovaj ima u sebi daljinac,jer se nesto cuje kad stocnem ovaj krug,a da su mu se istrosile baterije...
Pa ako se da rastaviti rastavi pa vidi ako ima baterija onda ima. Baterija nije skupa.
Neverovatno da ti čovek proda auto a da ne zna koji ključ ima, i kako se koristi daljinac:confused: Ajd slikaj taj ključ i postavi.:D
 

gondza

New member
eh eto,svasta u Bozijoj basti :hmmm: strah me da ne s:cenzura::cenzura::cenzura:em sta ako probam rastavit...probao sam lagano,nece...evo ubacio sam u moju garazu tog citroena sa samo jednom slikom (slikom kljuca) :whistling: pa pogledaj
 

Mrèela

New member
Ovo izgleda kao da je ubačeno naknadno:



sad sam ponovo pogledao ,i izgleda da nije niša krpljeno. Nisam ovo video,javiće se neko kome je poznat ovaj sistem. Ovo je original:

 

SPS

New member
njesra...a je li moguce da i ovaj ima u sebi daljinac,jer se nesto cuje kad stisnem ovaj krug,a da su mu se istrosile baterije...ako nema koliko bi bilo para od prilike da se napravi
kockasti skakvac u citroenu u rijeci prošle gos platio oko 350 kn na akciji
 
Na vrh