Ne radi CD Player

totasef

New member
Pozdrav

Novi sam na forumu...

Kupio sam polovnog C4 II 2012 g sa navigacijom prije mjesec i auto je super ali imam problem sa CD playerom

Volio bih da sam to primjetio ranije ali eto nisam, pretezno sam radio slusao.

Uglavnom CD player mi ne ocitava nijedan format . Probao sam DVD, CD, MP3 , Audio , kopije i originale , ama bas nista...

Dodatno pitanje * Navigacija i player su fabricki njegovi pa me zanima da li mogu citati DVD - recimo spotove
 

vborovic

C5 modifikator
DVD jedino može čitati NG4 (Navidrive 3D) uređaj (a i to vrlo ograničeno), od ostalih PSA grupacije, ni jedan drugi nav uređaj ne podržava video reprodukciju ... trenutno na tržištu naravno ... kako je Cutac rekao, CD/DVD Lens Cleaner Set (HAMA ili nešto slično), ako ne pomogne, uređaj van i proluftati ga (rastaviti ga), provjeriti da li je mehanizam slobodan, ili je neki komadić nečega zaglavio unutra pa se ne može pomicati mehanizam za čitanje ... popravak je moguć, ali je teško doći do dijelova ... trebao bi imati USB port negdje, pa koristi njega (ionako stane više materijala na njega nego na CD)
 

totasef

New member
Usb radi to nije problem, i jest bolje na USB-u ali kad tek kupis auto smeta ti i najmanja stvar ako ne radi kako treba...

Jos jedna stvar, imam nesto packi na onoj plastici kod siguronosnog pojasa. Plastika je kao i kontrolna tabla. Packe izgledaju kao pjege, to je najvjerovatnije od nastalo od onog zeljeza na pojasu prilikom skidanja pojasa .

Cime bih mogao to korigovati jer kad sam uzeo auto tih pjegica nije bilo tako da vjerovatno postoji nacin da se to skine... Ne skida se krpom
 

Silentshoot

Active member
Također i ja to imam...kada otkopčam pojas ako rukom ne držim pojas nego ga samo potegne metalni dio lupi u plastiku i ostaju "ožiljci" na plastici...
 

ovidu001

New member
CD zaglavio u playeru

na mom C4, 2012 g. CD zaglavio u playeru, svira ali se ne može izvaditi vani. U servisu nisu riješili, kažu treba novi raido za cca 2600 kn. Usb i sve drugo radi. Ima li tko ideju kako ili gdje da izvadim CD
 

ZlatkoC4

Well-known member
Moraš radio izvuć van i onda mora biti osigurać za otpuštanje mehanizma i izbaci ti cd. Ako to nisi radio daj nekome tko je.

Kolko vas ima na forumu iz Pule i okolice a ja kad sam u Puli niti jednog naći za kavu.:D
 

ovidu001

New member
Bio u servisu Buzetu, rastavili centralnu konzolu, ali sam radio nisu vadili.
Može li se to popraviti negdje u ZG-u. Kolga Zlatko kad solazis u Pulu, javi se!
 
Na vrh