Natočio benzin umjesto diesela!

Pèelyca

New member
Nažalost moramo te razočarati, trebat će destilirana, to jest kišnica, a ako hočeš jaće terat onda pišalina ROFLROFLROFL:D
Il ko Kremenko!
Daj, još bumo dilali urin tu prek foruma! :euforija:

Tutač ide, nafta je u njemu...
 

charllie

Active member
Bok citroenasi,evo i ja napravil pi-dariju,ja bar priznam ak vec niko od vas nece.Jucer bil tu vAustriji kod lokalne benzinske a ujedno i servis, te reko da natankam ovaj schellov Power dizel posto auto ima vec 245 000km da ga malo procisti a i potrosnja bi morala biti manja.Tankstela mi je negdi 200m od stana,vjutro ga vuzgem i suznu ti dolinu i zelenu livadu,auto dela ko dvotaktas i ruzi, strelja.Vgasim pocakam i opet,poca on i dalje ,ne prima gas,pogledam pod haubu nikaj sumnjivo,ne sveti kontrola motora koji mu je ku-ac.Prodelal je nekak malo bolje al jos uvek ne prima pravilno gas,no reko dobro do firme bu zdrzal a to je negdi 1200m mor se kaj popravi,na pol puta sam primetil da sad i bolje grije,pocelo vec toplo puhat.Dosel ja tak u firmu i nakon 5min. probal ga vuzgat,vuzgne al malo trokera i reko vec se bu poprajlo neki gremlini ga je-eju.

Poslije ti meni padne na pamet mortik je gorivo krivo,staro, jer se verovatno malo trosi posto je 20 centi skuplje.Al opet kontam ipak je ovo Austrija ne nas balkan,nebi smelo to biti i crv sumnje mi ne dal mira.
Padne mi na pamet da nisam slucajno krivo tankal,znam da je prva rucka z desna dizel pored kaj sam tankal je pisalo V power al da nije benzin posto ima i V Pover benzinn s 100 oktani.Krenemo mi od firme i kolega veli:neznam bu nam dost goriva mogli bi iti tankat,moze velim ja bas me zanima kaj sam natankal.Dojdem ja do tih vrazjih pistolji i kajpak ,druga zdesna(moja ljubljena) lepo pise Vpower benzin 100 oktana.
Ta bedastoca me dosla 100€ plus gorivo koje je za vkrej hititi 60€,no al si je goriivo kolega Feri zel,veli za njegov traktor bu dobro ak malo jos doda dizela.Inace auto ide vredu za sada i nazalost vec ne grije tak brzo.:doh:
 

AX-ja

èudo jedno
meni je brat pred malo natankao benzu u dizela.
dosao,auto lupa,drnda,dimi.
kaze popravljaj raspada se.
sreca,nije nis unistio.
dogadja se.
 
Na vrh