Naljepnice

daracc991

New member
pozz,decki eo neda mi se trazit cijena i dimenzije,ako možete priložit znam da imaju male i velike.
što predlazete za xantiju,ja bih roknio direkt gore ispod mlaznice za vodu?
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Evo, da citiram Mirdu:

1. Manja- duž. 200 mm i vis. 15 mm ( vis. slova F je 45 mm..takva je kod kolege Madmaca na Xsari )



2. Veća - duž. 250 mm i vis. 20 mm ( vis. slova F je 55 mm..kao kod mene )

 

Taz86

Sanjar
Bome i meni bi na lađu lijepo sjela jedna :thinking:
Ajde de, može jedna oveća :weeabooface:

Kako ide primopredaja i to sve?
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Majice nikad nisu rađene. Naljepnica je bilo napravljenih hobistički. Mislim kako ih više nema. Organizirane prodaje nema. Vjerjatno je neće nikad niti biti. :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pa ako netko ima template na kompu, neka podijeli, pa se može naljepnica svugdje isprintat.
 

vborovic

C5 modifikator
Ljudi, opet ste fulali diskusiju ... naljepnice se ne rade bez dozvole, a dozvolu ne bude dobili ... ne želim se hvaliti, iz logotipa sam sam mogao napraviti vektorski naljepnicu (precrtati je ak treba), pa napraviti npr. banner 3x5 metara ... ali, znam što znači poštivanje žiga i razgovarao sam s gazdom na tu temu ... :D ... meni sve jasno ... drugima očito nije ...

Ukoliko se jednog dana nešto promijeni po tom pitanju, to je onda nešto sasvim drugo
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Èek, gazda foruma je protiv reklamiranja istog, makar ga nebi ništa koštalo?
 

vborovic

C5 modifikator
Mislim da je gazda foruma već preko nekoliko puta (i to otkako sam ja na forumu, a što nije previše staro) objasnio situaciju u vezi ove teme, tako da nema smisla svakih par mjeseci nanovo vrtiti istu priču
 
Na vrh