Naša putovanja s Citroënom

Andree

zaražen Citro virusom...
Ajd da i ja doprinesem ovoj temi. U pitanju su slike sa putovanja sa Xsarom koji sam vozio u periodu 2008-2015.
2009 - Crna Gora Kotor-Prčanj-Lovćen





2013 Dobiegniew(Poljska) sa pauzom u Brnu. cca 2800 km
Brno




Poljska...



 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Bome, i ta Xsara je fino potezala. Jel bilo problema kakvih na tim dužim putevima?

eibach još dodatno padne pa izgleda ko da je na gevindama
Hahaha... e i to bi meni osmjeh izmamilo kad bi bio prekrcan :D
 

Andree

zaražen Citro virusom...
2013 ponovo Poljska, ali malo bliže. Jelenia Gora u Šleziji pod Karpatima




Malo Karpata

Granica Poljske i Èeške

 

Franzg

New member
Evo ljudi ko što neki već znaju u 7. mjesecu sam sa svojim Citračem pratio Gumball 3000 od Zagreba sve do Mykonosa, a sad sam napravio i 27-minutni film sa putovanja, ima svega, od mog Citrača do ludih Ferrarija Porschea i slično, uživajte :)
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=EvTCgDs6pu0&t=65s[/ame]
 

NightSTALKER93

Active member
Donator foruma
Izlet u Budimpeštu, 12/2018

Evo par slika sa izleta iz Budimpešte :)
LINK NA ALBUM (mislim da je zgodnije nego 15-ak slika staviti tu na forum, ako je obratno, javite pa budem popikao direkt slike)


P.S. na nekima me fokus zeznuo, najte kaj zamirit :angel:
 

NightSTALKER93

Active member
Donator foruma
Lepi je, stvarno je
Ali fotke nisu dobre, na svakoj je trebao biti Citroen u kadru
Hvala, hvala, evo bit će i toga ;) Samo da sklepam post!

Super izletić Ova potrošnja ti je za cijeli put ili samo ac do tamo?
Cijeli put, nije bilo štednje, nego vozi miško :grin:
Kada sam kupio auto, imao je po računalu na 10tkm 6,2L potrošnju, od kad sam ga kupio varira između 6,5-7,2 :twisted:

Nisam siguran, al mislim da sam najdulje vozio sa C2 pravac Bedekovčina-Karin Gornji i nazad
C3 je išao čak do Trogira i to po staroj cesti Gračac-Knin-Drniš-Èavoglave-Kaštel Šukurec-Trogir :D
A na slici ispod je kod Novigrada, nedaleko Karina Gornjeg, možda prepoznaš lokaciju ;)
 

2mario2

Well-known member
Neznam gdje je slikano točno, al lijepa lokacija kao i vozilica. More je more za mene isto ko i Zagreb. Na moru kamen i voda, a ZG zgrade i asfalt gdje god točno bio 🤣
 

NightSTALKER93

Active member
Donator foruma
Neznam gdje je slikano točno, al lijepa lokacija kao i vozilica. More je more za mene isto ko i Zagreb. Na moru kamen i voda, a ZG zgrade i asfalt gdje god točno bio ��
Nije mi vrag dao mira, pa gugl maps u ruke i čačkaj, našao sam lokaciju! haha :D Èak se lijevo vidi i još jedan citrač :D

Podsjetio si me na onaj vic:
"Stoje dva policajca na nogostupu i promatraju promet. Uto prolazi žuti Fićo, pa će jedan od njih:
Vidiš onog žutog Fića?
Vidim!
Istu takvu Škodu ću ja kupiti, samo bijelu." :grin:
 

markan1000

Well-known member
Za vikend idemo na jedno obiteljsko putovanje u Istru, u Rovinj.
U nedjelju nakon check-outa imamo još cijeli dan za iskoristiti, pa slušam prijedloge i ideje gdje ga provesti. Naravno da ne mora biti Rovinj niti nešto u blizini, nego bilo šta što nam je relativno uz put. Bitna je napomena da je s nama dijete od godinu i 9 mjeseci i koje još nema osobnu, pa Slovenija ne dolazi u obzir. Isto tako i neke adrenalinske aktivnosti otpadaju..
Dosad smo već obišli više manje sve na obali Istre, od Umaga do Pule, bili smo i u Grožnjanu, Motovunu, Humu...
Recimo na Učki nikad nismo bili, neke ideje za Gorski kotar? Slobodno dajte mašti na volju, otvoren sam za sve prijedloge :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Vrsar? Malo mjesto ali meni možda još i najdraže na cijeloj istarskoj obali.
Učka... može se skoro do vrha s autom, mislim da bi mogli bez problema s djetetom tih parsto metara šetnjice preći do kule Vojak. Na cesti sa istarske strane je i izvor fine vode, pa ako imaš bocu viška ;)
Ostatak Učke, kao i dva restorana na njoj... nebi s tako malim dijetetom obilazio.
Ako nakon toga ogladnite, skoro pa usput vam je Lokvarsko jezero i restoran Eva. Nakon obilaznice možeš ili prije naplatnih van pa starom cestom ili AC do Delnica... nije daleko od izlaza.
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh