Muzika preko bluetootha u C5 2011.

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
USB Box nije u serijskoj opremi na izvedbama Seduction i Exclusive ukoliko se naruči opcija Navigacija MyWay, Paket Senzor + Navigacija ili Paket RNEG


Koja debilana :shock::shock::shock:..da nije uzeo navigaciju imao bi usb :doh::D
 

viktor1

New member
Koji mobitel i koji Android imas?
Ja sam probao, s DESIRE HD-om... Slozim da salje zvuk preko bluetootha, ali neznam kaj da na radiju stisnem...
 

viktor1

New member
Jeste, uparen, nakon cega me zamolio za dozvolu da prebaci imenik, sto sam mu dozvolio...
I velim, odem ja u izbornik za reprodukciju, na mobitelu, izaberem Citroen, al nista...
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Palo mi jos nesto na pamet..jel u music meniju odabereš select music iliti biranje glazbenog medija ?
 

viktor1

New member
Da, imam samo Aux i CD... Jedino da probam stavit Aux, pa onda probat prek Bluetootha... Pokusat cu... Nemam snage sad... Jedva komp otvorio da mail provjerim...
 

brezC4

New member
pokušao sam ja na svom C4, isto mi nije uopće htio upariti telefon (SE 990i) i auto preko bluetootha. malo sam čačk'o po netu i nakraju je to ovako:
ako motor radi, telefon se neće uopće upariti (nađe, prepozna, krene sa uparivanjem, ali onda izbaci poruku "pairing failed"). potrebno je samo dati kontakt, onda krenuti sa uparivanjem (izbaci prvo na autu pitanje "želiš li upariti auto sa telefonom" odgovor "ne, ne želim, sjedim tako bezveze u autu sa telefonom u ruci i ključem u položaju 1". i nakon paljenja motora, opet je potrebno napraviti uparivanje i tada ono prođe bez problema. uđe se u izbornik za telefon, prebaci se imenik i sve to i eto.
a muzika: na radiju se odabere izvor ("source") i deri.
 
Na vrh