Muzika preko bluetootha u C5 2011.

Konrad

New member
pokušao sam ja na svom C4, isto mi nije uopće htio upariti telefon (SE 990i) i auto preko bluetootha. malo sam čačk'o po netu i nakraju je to ovako:
ako motor radi, telefon se neće uopće upariti (nađe, prepozna, krene sa uparivanjem, ali onda izbaci poruku "pairing failed"). potrebno je samo dati kontakt, onda krenuti sa uparivanjem (izbaci prvo na autu pitanje "želiš li upariti auto sa telefonom" odgovor "ne, ne želim, sjedim tako bezveze u autu sa telefonom u ruci i ključem u položaju 1". i nakon paljenja motora, opet je potrebno napraviti uparivanje i tada ono prođe bez problema. uđe se u izbornik za telefon, prebaci se imenik i sve to i eto.
a muzika: na radiju se odabere izvor ("source") i deri.
predobro ROFL
 

brezC4

New member
koristio sam par dana windows vistu. zar nije idiotski kad nešto klikneš, utipkaš i to, da te pita: jesi li siguran da baš hoćeš to? onda klikneš "yes" a onda opet: "provjeri da li si ipak siguran, jer još možeš prestati sa tim radnjama?" i klikneš "yes" za nastavak i opet pitanje: "aj još jednom razmisli želiš li nastaviti". "yes" i tada izbaci error 10446: unable to finish operation.

tada sam smireno samo format disk, vratio se na XP i stvar riješena :)

nešto tako ću morati i sa BC-om napraviti hehe
 

viktor1

New member
U citroenu sam pitao covjeka da li se moze nadoplatit za USB sada(ipak su po meni to 1 te isti uredjaji samo drugaciji softver) i odgovor je ne, ne moze se naknadno instalirati i ne s MyWay navigacijom nije moguce preko bluetootha streamati...

Poslao sam mail francuzima, i odgovor je da se sprema nova verzija MyWay-a te da ce se omoguciti streamanje glazbe (Aleeluja)

Problem sam rijesio tako da sam kupio 2m kabel, te ga neprimjetno povukao do pretinca pri mjenjacu...
 

Monk

Different Spirit
Ne znam u kojem si servisu pitao za USB, ali ja ti mogu potvrditi da se na MyWay (RNEG) može bez ikakvih problema naknadno ugraditi USB Box. Bilo je problema sa kompatibilnosti između RNEG i USB Box, ali to je riješeno novom verzijom softvera za USB Box.
 

Monk

Different Spirit
Ako si naručiš friškoga iz Slovenije onda ti dolazi sa novom verzijom (3.04), a ako ti već dugo stoji na lageru - moraš ga ažurirati. A moguće je i da ti slovenci starog uvale...
 

Monk

Different Spirit
Pomoću USB sticka - skineš verziju sa servera, staviš je na stick i uštekaš u USB Box koji automatski povlači novu verziju.
 

gogie

New member
Ja nemam nikakav USB box ni navigaciju a imam slabiji paket opreme od exclusiva i imam USB utor koji je doduše sakriven ali funkcionira, nalazi se u onom srednjem naslonu za ruku :)
 
Na vrh