Moze komentar oglasa?

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nek ima 400€ zarade (bez spuštanja cijene), unos i dovoz je minimalnih 1000€, registracija nek je minimalno 500€ i već smo na 6000€ nabavne.
Ako je stvarno riješio mali servis, gume i akumulator, to je onda još 600-700€.

Ako ne spušta cijenu, znači da je cijena vani morala biti do 5300€, a realna ponuda je ovakva:
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=320452736
Čovjek je ili najbolji trgovac na svijetu (pa se postavlja pitanje zašto se time ne bavi profesionalno) ili jednostavno prevarant (kilometri/karambol).
 

markan1000

Well-known member
Ali ne bi ga ja zbog ovoga u startu odbacio, mogu biti i neki opravdani razlozi za ovo, npr. naslijedio ga od tetke iz Slovenije, ili je čovjek živio vani pa se vratio u RH, i iz nekog razloga zaključio da mu ne treba takav auto i odlučio ga zamijeniti za jeftiniji (piše u oglasu da je moguća zamjena za jeftiniji auto)...
Najbolje da netko nazove i pita i obavijesti ovdje forum :cool:
 

szahtila

Well-known member
Ali ne bi ga ja zbog ovoga u startu odbacio, mogu biti i neki opravdani razlozi za ovo, npr. naslijedio ga od tetke iz Slovenije, ili je čovjek živio vani pa se vratio u RH, i iz nekog razloga zaključio da mu ne treba takav auto i odlučio ga zamijeniti za jeftiniji (piše u oglasu da je moguća zamjena za jeftiniji auto)...
A možda je auto imao karoserijska ostećenja koja je bilo moguće popraviti zamjenom djela, npr. vrata ili neki plastični dio
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
piše u oglasu da je moguća zamjena za jeftiniji auto
Moje je iskustvo takvo da kad to piše u oglasu, situacija na terenu je da se auta želi riještit tuta forca. Daj jeftinije, daj skuplje, samo da ga ne gleda. Sad je li ti i ovdje tako, teško je reći. Ali da se pale neke lampice iznda oglasa, je. Opet, triba otić pogledat auto, porazgovarat s prodavačem pa procjenit. ;) Možda je priča uredna.
 
Na vrh