Moze komentar oglasa?

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Za ovakav tenk bi ja 2.0.
Što se auta tiče, najveći strah je od adBlue tanka, pošto je prijelazno godište. Pravi je automatik, pa ajde.
Al neznam... meni to djeluje malo skupo s obzirom na kilometre. A i strah bi me bilo kupovati od firme koja se istovremeno bavi i popravcima i limarijom, pa dobro čekiraj sve...
 

track

Active member
Za ovakav tenk bi ja 2.0.
Što se auta tiče, najveći strah je od adBlue tanka, pošto je prijelazno godište. Pravi je automatik, pa ajde.
Al neznam... meni to djeluje malo skupo s obzirom na kilometre. A i strah bi me bilo kupovati od firme koja se istovremeno bavi i popravcima i limarijom, pa dobro čekiraj sve...
Nije automatik.
Au :)
 
Posljednje uređivanje:

pokra89

Well-known member
Da sebi gledam, ne bih Granda kupovao ispod 2.0.
Svaka čast svakome od onih 120 konja, ali Grand se kupuje pod pretpostavkom da će bit pun. Putnika ili stvari, nebitno, ali pun. A kad je pun, ipak traži malčice više snage ;)
Što se tiče mjenjača, stvar osobnih preferencija. Ali mislim da je puno veći postotak ljudi koji su s manualca prešli na automatika i rekli "nikad više ručni", nego onih koji su s automatika prešli na manualca i rekli "nikad više automatik".
Što se tiče ovog s oglasa, malo čudan paket opreme: elektro prtljažnik, a ručno pomjeranje sjedala. Nazad kamera, naprijed niti senzori, bar ih ja ne vidim, a na ekranu prikazano da ih ima. Led svjetla, a 16ke felge. Baš neka divlja kombinacija opreme.

I vidim da mu je zguljena ova "krom" imitacija sa rešetki ventilacije.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nije automatik.
Moj bed, u nekoj automatik šemi. Slabo mi je od njih :)

Daj saznaj broj šasije pa ga provuci kroz vin info ili nešto slično... auti iz uvoza su obično dosta pokriveni
 

track

Active member
Hvala svima, odustat cu od ovoga jer ima vec par "sumnjivih" sitnica a meni se svakako ne zuri.
Za ovakav tenk bi ja 2.0.
Što se auta tiče, najveći strah je od adBlue tanka, pošto je prijelazno godište. Pravi je automatik, pa ajde.
Al neznam... meni to djeluje malo skupo s obzirom na kilometre. A i strah bi me bilo kupovati od firme koja se istovremeno bavi i popravcima i limarijom, pa dobro čekiraj sve...
Da sebi gledam, ne bih Granda kupovao ispod 2.0.
Svaka čast svakome od onih 120 konja, ali Grand se kupuje pod pretpostavkom da će bit pun. Putnika ili stvari, nebitno, ali pun. A kad je pun, ipak traži malčice više snage ;)
Što se tiče mjenjača, stvar osobnih preferencija. Ali mislim da je puno veći postotak ljudi koji su s manualca prešli na automatika i rekli "nikad više ručni", nego onih koji su s automatika prešli na manualca i rekli "nikad više automatik".
Što se tiče ovog s oglasa, malo čudan paket opreme: elektro prtljažnik, a ručno pomjeranje sjedala. Nazad kamera, naprijed niti senzori, bar ih ja ne vidim, a na ekranu prikazano da ih ima. Led svjetla, a 16ke felge. Baš neka divlja kombinacija opreme.

I vidim da mu je zguljena ova "krom" imitacija sa rešetki ventilacije.
Meni isto sve vise i vise naginje prema opciji 2.0 klasicni automatik, mislim da je dugorocno pametnija kpnja ali ih nema bas puno u oglasima.
 
Posljednje uređivanje:

Cale81

Active member
Ako nije zurba za kupiti auta (a nikada ne smije ni biti) Vecina tih auto kuca koja nabavljaju auta iz uvoza mogu primiti tvoju "narudzbu" (max cijena, godiste, motor, mjenjac, kilometri, boja....) za auto 😳 pa kada ga nadu zovnu te, posalju koju sliku i ako si za to, licitiraju i kupe (u pravilu kada dovezu auto ti ga nisi obavezan kupiti ako ima nesto sto nisi vidio na slikama ili ti je sumnjivo.
Ovdje po auto kucama provas kojega (uzivo) cisto da znas sta"naruciti" i sta ocekivati od pojedinog modela, motora...
Onda lagano pratis oglase i cekas poziv 😉
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Vecina tih auto kuca koja nabavljaju auta iz uvoza mogu primiti tvoju "narudzbu" (max cijena, godiste, motor, mjenjac, kilometri, boja....) za auto 😳 pa kada ga nadu zovnu te, posalju koju sliku i ako si za to
Tako sam ja čeka godinu i po. :) Pa, ništa.
 

track

Active member
Ako nije zurba za kupiti auta (a nikada ne smije ni biti) Vecina tih auto kuca koja nabavljaju auta iz uvoza mogu primiti tvoju "narudzbu" (max cijena, godiste, motor, mjenjac, kilometri, boja....) za auto 😳 pa kada ga nadu zovnu te, posalju koju sliku i ako si za to, licitiraju i kupe (u pravilu kada dovezu auto ti ga nisi obavezan kupiti ako ima nesto sto nisi vidio na slikama ili ti je sumnjivo.
Ovdje po auto kucama provas kojega (uzivo) cisto da znas sta"naruciti" i sta ocekivati od pojedinog modela, motora...
Onda lagano pratis oglase i cekas poziv 😉
Ovako nesto mi je i palo na pamet ali nisam navao ni jednu kucu jer hmmm...nemam bas povjerenja pretjerano u njih. Jel ima netko za preporuku neku auto kucu koja bi korektno odradila?
Na podrucju Hrvatske.
Sto blize Splitu, to bolje. :D
Ovako nesto mi je i palo na pamet ali nisam navao ni jednu kucu jer hmmm...nemam bas povjerenja pretjerano u njih. Jel ima netko za preporuku neku auto kucu koja bi korektno odradila?
Na podrucju Hrvatske.
Sto blize Splitu, to bolje. :D
Samo da napomenem , nije mi prioblem potegnuti i d oZagreba ako treba ili dalje.
 
Posljednje uređivanje:

markan1000

Well-known member
U 7/2021 ga tip uveze u RH, u 8/2021 ga prodaje. Ne bi trebao biti diler jer nema drugih oglasa. Valjda ima neko objašnjenje. Meni je to odmah čudno i pitao bi ga
 

dinko1981

Well-known member
Ma to je neki hobi diler koji sa vremena na vrijeme uveze auto i kad ga proda trazi dalje, ima takvih dosta. E sad neznam kakve su vani cijene ali racunaj da ga mora dobit po dobroj cijeni da bi pokrio troskove i imao zaradu. Ovi koji kupuju na veliko imaju uhodan posao i manje troskove, ali to je sve u teoriji, u praksi auto treba dobro pregledat i zbroji sve pluseve i minuse. Po meni je konkretan primjerak zreo za zamjenu brtve glave 😁
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Adblue, robot? Kakva je situacija sa tim problemima?
I koja je magija iza cijene? Morala je iz ovog ili onog razloga ići debelo ispod cijene, što je malo zeznutije hobi dilerima
 
Na vrh