Motor se jako trese prilikom kretanja

dbrljak

New member
Prilikom paljenja motora, motor se uredno upali. Stavim ga u prvu brzinu i probam krenuti, ali se motor tako trese "iscukava" i obavezno moram stati, u protivnom se auto ugasi. To traje nekih 10 sekundi, dalje sve normalno radi.
Bio sam kod servisera koji ga je spojio na računalo, ali nikakve pogreške ne izbacuje. Zamijenio mi je i svjećicu ali problem je i dalje isti ... :confused:
Prije mi se to rijetko dešavalo dok je motor bio hladan, a sad skoro pri svakom kretanju.
Da li je imao tko slična iskustva ?
 

dbrljak

New member
Auto je bio na servisu, spojili ga na računalo, ali nije pokazivao nikakve greške. Probali su i vizualno pregledati pojedine dijelove i navodno da je sve dobro, a ja i dalje imam problema. Na jednom forumu sam našao da je netko imao sličan problem i da je to riješio sa dva tanka benzina 100, nakon toga sve je bilo dobro. Tako da ću i to sada probati, pa ćemo vidjeti onda dal ima efekta ili ne...
 

ante66

Active member
Ponekad na c3 1.4 75 ks.Najvjerojatnije je od benzina ( primjetio sam da mi se to dogadjalo zavisno od pumpe ) , iako sam primjetio da je jos stvari uticalo.Prilikom prve izmjene filtera zraka bilo je nesto aluminiske spene u usisu( kad smo to ocistili dogadjalo se rijedje).I kad bi restartao putno racunalo takodje bi se stvar popravila. Moze biti i neki tvornicki bag u racunalu.Doduse par puta godisnje, uglavnom zavisno o benzinu.
 
Na vrh