Montaža felgi od 16" na Saxa

tefo

New member
Namjeravam montirati Borbet Bs od 16 cola. Hoće li to biti previše ili će izgledati brutalno?
Je li netko vidio Saxa s kotačima od 16 cola?
 

deda

New member
Kad sam imao Saxa 1,1 stavio sam kotače 185/55R14, uopće nisam mogao držat auto na cesti,išao je kak je htio,pa sam morao sređivat ovjes da se ne poubijam.
Kada sam i to sredio jest da je išao ko po tračnicama,ali razbijao me,neudoban i tvrd za pop....,a de 16",raspal se bu auto i ti u njemu,a klizaće se po mokrom ko Kostelić na veleslalomu.
 

kosi

Member
Kad sam imao Saxa 1,1 stavio sam kotače 185/55R14, uopće nisam mogao držat auto na cesti,išao je kak je htio,pa sam morao sređivat ovjes da se ne poubijam.
Kada sam i to sredio jest da je išao ko po tračnicama,ali razbijao me,neudoban i tvrd za pop....,a de 16",raspal se bu auto i ti u njemu,a klizaće se po mokrom ko Kostelić na veleslalomu.

???
Kod mene tvornički na 1.1 saxu 165/65/14, sada imam set i zimskih i alu ljetnih 175/65/14 i ne vidim neku razliku niti u držanju niti u potrošnji... a u držanju bih morao vidjeti obzirom na stil vožnje :whistling:

Jel moguće da je tolika razlika još 1cm (185) širine?
 

gox

New member
Samo stavljaj, ako ideš na style...koliko jota su felge? Gledaj i da ti et bude dobar..platon ti je naveo dimenzije guma koje bi bile ok stavit..165/45 na 7j je navuceno dosta, a 195/40 na 8j bi isto trebalo bit fino, ali onda naravno auto treba fino spustit. Jel VTS/R verzija saxo ili "obični"?
 

Krky

Lakerski profesionalac
najte ljudi prosim vas,
pa sad sam skinul 14, i svega crnog šteka spiskal kaj sam dal 15
a sad me vi tu vlečete na 16 :D
pa gda bu tome kraj?:D:DLOL
 

Marko

Well-known member
a sad me vi tu vlečete na 16
Tak to ide, svi stajleri i šminkeri trebaju imati max colažu koja zide po blatobran - jest da se nebreš voziti kak spada i brzo ALI te zato svi vide kak si sredil auto! ;)
 

Krky

Lakerski profesionalac
Tak to ide, svi stajleri i šminkeri trebaju imati max colažu koja zide po blatobran - jest da se nebreš voziti kak spada i brzo ALI te zato svi vide kak si sredil auto! ;)

:D ništ, iščem ja 13 felge, i gumu kroz 75:D
 

deda

New member
Zakaj ak stane pod blatobran,pa ak ne stane zrežeš malo ili puno,zavisi kolko treba, blatobran i da vidiš šminke.
 

tefo

New member
Ipak ide 195/45/15 felge stizu drugi tjedan;-) et je 18 znaci trebalo bi bit brutano,cim sve namontiram stavljam slike
 
Na vrh