MojDS5 bono

bono

Active member
To te ja pitam!! Bit će to fini DS5...
👍🏼😎
možda još od kojeg Magellana nešto izvučem.. 😉
bono MacSlavko

novi radar stavljen prije 2-3 mjeseca u HRV. ima table upozorenja s jedne i druge strane ceste. znam tu rutu nije problem. možeš nešto izčupat ili evo ti domaći uradak 😉

lokacija:

Martinska ul. 82-86
https://maps.app.goo.gl/tWRstiD83ZYLLysd7nema ga na navigaciji. zaboravio napisat.
20220104_150534.jpg
 
Posljednje uređivanje:

bono

Active member
prekjučer otvorio se cirkus! parkirao, stao, upali se S/S i ove lampice sa slike. pustim kočnicu i dalje motor ugašen. ugasim tipkom SS. stavim u N, pritisnem još jednom za kontakt (bez papuče kočnice uvijek tako palim ljeto/zima) sve normalno. upalim motor ko da ništa nije bilo 😀
20220105_152346.jpg
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
prekjučer otvorio se cirkus! parkirao, stao, upali se S/S i ove lampice sa slike. pustim kočnicu i dalje motor ugašen. ugasim tipkom SS. stavim u N, pritisnem još jednom za kontakt (bez papuče kočnice uvijek tako palim ljeto/zima) sve normalno. upalim motor ko da ništa nije bilo 😀
Pogledajte privitak 4949
Provjeri 12V start bateriju. Kad joj padne napon onda elektronika u DS5 poblesavi...

Glede novih radara, treba ih prijaviti na SCDB stranici (registrirani korisnici). Jedan kolega iz Splita ih je prijavio preko nekoliko u svojoj okolici i za nagradu dobio dugi niz besplatnih mjesečnih updata (10€/mj)...
:cool:
 

bono

Active member
haha pravi kolega. baterija u odličnom stanju. nisam znao da ima toliko radara u Mariboru ☝😎20220107_105509.jpg

jednom pumpao gumu do maribora. možda isprobam kompresor u podzemnoj... 😆
20220107_110205.jpg20220107_110054.jpg
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Ne možeš pobjeći idiotima!
Jedino se možeš osigurati u polici dodatkom za štete od vandalizma (ili Kasko)…
😢
 

bono

Active member
u sloveniji ovlašteni. danas kod nas praznik. usput otišo mi je jedan zadnji parking (srednji z desne strane) senzor. nemaju na lageru. sljedeći ponedjeljak me mogu ugurat u raspored. tak da više info za tjedan dana.

prošle godine servis 2021.
ulje ESC 5W30 - 3,75L X 12,20€
filter 15,13€
brtva 2,16€
1 sat servisa - 35€ (imao sam više sati servisa jer bilo više toga odrađeno nego je navedeno iznad).
+PDV u SLO 22% na ove cijene navedene gore
 

Rovan

Member
Donator foruma
Prije mjesec dana sam u jednom ovlaštenom u ZG-u tražio ponudu za mali servis za C4 II Picasso (ulje, svi filteri) + još na to filter goriva...dobio ponudu na preko 3000kn...nisam bio siguran da li je noćenje i doručak uključen u to...kupio sam sve dijelove za 940 kn (s tim da sam tu dodao još i kočionu tekućinu) i otišao kod frenda i sami sve zamijenili, ostalo mi 2000kn u džepu...
 

bono

Active member
Jel to ovlašteni Citroen u RH ili? Kolka je cijena malog servisa (samo ulje i filteri)?
nisam ništa danas platio kad slože senzor za tjedan dana onda sve zajedno naplate. nalog ostao otvoren i dogovorili se za termin.


zamjerili mi se u HR makar radi kolega. nekako mi se čini bezobrazni sa cijenama. u više slučajeva najmanje 30% skuplji za iste stvari. tak da zadnje 4 godine hodam u SLO.
 
Na vrh