MojDS5 bono

szahtila

Well-known member
Nisam siguran da ti upgrade firmwarea nije neophodan za buduće upgrade-ove mapa , MacSlavko to bolje poznaje pa ostavljam da on nešto napiše ...
Od kad imam auto više puta sam ubacivao nove karte bez novog firmwarea. Firmware možda 2-3 puta
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
@McSlavko,jel ima negdje za skinuti updejt mapa za NAC Wave2?
Nažalost, to nikako da izađe!
“Najnovije” mape za Wave2 su iz siječnja 2021 (v. 20.0)… 😢
Nisam siguran da ti upgrade firmwarea nije neophodan za buduće upgrade-ove mapa , MacSlavko to bolje poznaje pa ostavljam da on nešto napiše ...
Zato sam ga i pitao na kojem Firmware-u je.
Nemam RT6 pa ne mogu snimiti / pokazati kako očita verziju softwera, a čovjek ne nalazi sam…
 

bono

Active member
ažuriranje u tijeku. radi motor sat i pol da sam malo sposobniji trajalo bi sigurno kraće.
možda možeš još što zaključiti sa slika... tnx 😁

20211229_133659.jpg20211229_130805.jpg20211229_122406.jpg
 

bono

Active member
ažurirana i središnja europa. jednom kad skužiš sve ostale su nijanse. hvala MacSlavko 👍😁
slovenci uveli radare za e-vinjete pa da i to riješimo.
 

Colnago

Active member
Donator foruma
Oni su dijagnostikom prebačeni u “showroom mode” (ili kako se to već zove), pri čemu je dobar dio elektro-sustava isključen…
Nisam znao za to , zadnja instalacija ovog ljeta (veoma toplog) tražio hladovinu jer nisam mogao biti u podzemnoj garaži (mobitel veza radi check licence),
Motor upaljen cca min 60 minuta dok je prošao upgrade FirmWare-a, bila je dignuta hauba motora.
Da li taj "showroom mode" ide preko standardnog DiagBox-a ? Mada sumnjam da bi sve prošlo O.K jer je barem dva puta u
javio error sound zbog senzora parkinga i funkcija koje ovise o njima, što vjerojatno podrazumijeva da trebaju biti uključeni.
 
Na vrh