Mislim da je ovo odgovor na tvoje pitanje.Ok, 7 godina
Po mom iskustvu, jedino dobro što je ostalo je ono što je uvijek slovilo za kvalitetu, ali nije bilo razvikano. To je taj ciklus, izgradiš ime, pa kreneš šugaviti, pa kad padne prodaja, popraviš se, pa u krug.Niti jedan brand više nije imun na štednju na račun kvalitete, možda još neki high end proizvodi pojedinog proizvođača ili ono što pakiraju u kutije oem auto proizvođača, sve ostalo je lutrija
Jel prodan na kraju?Oćeš kupit moj crveni Citroen? Može!
https://www.njuskalo.hr/auti/citro-n-c4-1.4-vti-seduction-oglas-47739881
Nope. Sad mu za 3 tjedna ide i registracija, tako da ću ga registrirati i vidjeti hoće li se tada tko javiti sa normalnom ponudom. Ako ne, radije ga vozam nego da ga dam za 3k eura.Jel prodan na kraju?
Nedam joj da vozi VTSAko idete barem u dvoje onda svatko nek vozi jedan auto pa na povratku se zamijenite...![]()
da je pametna ne bi ni ona tebi dalaNope. Sad mu za 3 tjedna ide i registracija, tako da ću ga registrirati i vidjeti hoće li se tada tko javiti sa normalnom ponudom. Ako ne, radije ga vozam nego da ga dam za 3k eura.
Nedam joj da vozi VTS![]()