Moj VTS :)

Ruske

Active member
pomogni mi shvatiti zasto ljudi imaju tako lijepe aute i vole ih unakaziti sa zimskim felgama koje izgledaju kao tockovi ili sa crnim socijalnim celicanama? sta je tako tesko original felge pustiti za zimu, a za ljeto uzet 1 ili 2 cola vecu? nisi ti jedini, da se ne nades prozvanim, nego vidim ljude oko sebe, pa kad ih pitam kazu da neznaju. uvijek isti odgovor
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Meni je unakažavanje spuštanje auta, ogromne felge i ispuh! Nemoj se nać prozvanim, to rjetko ispadne lijepo, a još rijeđe poboljšava 'držanje' i dodaje vrijednost autu! Da je oku ugodno vidjet veću felgu i dublji branik, jest, al treba imat mjeru! Sve preko je za neke pimp my ride čobi susrete na nekoj ledini! Npr. tvoj cupe mi je stvarno lijep, a prepostavljam da mu spremaš neku costomizaciju 😁
 

Cutac

Prèkaroš
Meni su guste felge inace ljepse od rijetkih, osim u specificnim kombinacijama auta i felge.
A ne volim vidjeti niskoprofilne zimske gume, ko debela zenska u visokoj peti. Je nekakav plus, ali niki ****c joj ne pomaze.
Plus sto ne volim kad ljudi nabijaju cole jer je vise bolje. Jer nije. Za ovaj auto je 16 i 17 taman, sve vise i sve manje je ruzno.
Isto kak ja ne mogu shvatit to sto si na c4 imao felge sa picassa, a na seatu sa passata il cega vec. Al te ne jebem jer eto
 

Ruske

Active member
guste felge zatvaraju bilo koji auto i u neznam 16 cola izgledaju kao 15. pogotovo na ovakvoj buhtli od auta kao sta je c4 coupe...
205 50 17 je sve samo ne niskoprofilna guma...za zimu taman. na ljeto 225 40 18 i mir. nisam rekao da treba 19 ic :D
da mogu staviti felge sa cupre na lagunu, stavio bi rado, meni nije bitno od koje marke je felga, nego kako stoji na autu...da ssangyong ima jebenu 19ku i da pase, stavio bi i nju. isto tako gledam jednu hyundai 19ku (mislim da je sa santa fe) za lagunu, barem rupe pasu, centralna se stavi prsten...nebitno skroz marka, nego izgled
ali ponavljam, nisi ti jedini sta to radi od auta, imam u okolici par njih koji tako isto pa se onda cude jao kako mi cudno izgleda, naravno kad stavis profil 55 60 i 15-16 cola na auto koji u seriji ima 17 ili 18...
 

dinko1981

Well-known member
Kad se vec trabunja o felgama evo i malo mog zapazanja, celicna felga sa radkapom (original na c4II) izgleda za broj vece od iste alu felge 16" jer radkapa prelazi rub felge
 

Cutac

Prèkaroš
Cist je jer sam ga ocistio :D
I da, ne trese vise uopce, bas sam sretan.
A kocnice su za zamjenu, da, budem ih nekad sad narucio. Al nije mi hitno, normalno koci, jedino treska nekada na visokim brzinama.
SK-SB-SK
Tamo troje ljudi i prtljaga, 150-170, nazad dvoje ljudi bez prtljage, 100-120.


1610300590273.png
1610300613153.png
1610300960308.png

I pohvala za LM001E nakon 3 pune, u 4. sezoni korištenja.

 
Posljednje uređivanje:

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ne, nikakav sarkazam, ako su stupići na 50m, onda je taman toliko razmaka između vas na nekih 50ak kmh (koliko ideš po istim ovim stupićima).

AutoBild veli da LM005 (to je gore ako se ne varam?) koči po snjegu sa 50 do 0 u manje od 25m (bez vremena reakcije izgleda, ali nije velika razlika).

Čisto pristojan razmak za uvjete ;)
 

Cutac

Prèkaroš
LM001 Evo je gore, kupljene 2017.

Išli smo između 60 i 70, ja mislim. Hladne su kočnice bile, uvijek im treba cca. sekunda-dvije da ugrizu kako spada kad su hladne. A realno nisam kočio od Broda do tog naglog kočenja. Krenuo sam kočiti cca. 1.5 sekundu prije paljenja ABS-a, bio sam prilično siguran da ću se zabiti u Passata. Ono, do mjere "zabit ću se, a ništa ne mogu učiniti".
 

szahtila

Well-known member
LM001 Evo je gore, kupljene 2017.

Išli smo između 60 i 70, ja mislim. Hladne su kočnice bile, uvijek im treba cca. sekunda-dvije da ugrizu kako spada kad su hladne. A realno nisam kočio od Broda do tog naglog kočenja. Krenuo sam kočiti cca. 1.5 sekundu prije paljenja ABS-a, bio sam prilično siguran da ću se zabiti u Passata. Ono, do mjere "zabit ću se, a ništa ne mogu učiniti".
Koju dash kameru koristiš?
 
Na vrh