Moj VTS :)

Cutac

Prèkaroš
****te, ponestalo mi je stvari za mijenjati na autu.
Sve tekućine su friške (kočiona i za servo su 2 godine pa njih naručujem), kočnice komplet nove, ovjes isto, kvačilo, svjećice, dizne, auspuh, žarulje, antikorozivna zaštita, termostat, antifriz, remenje i remenice, ...
Glupo je kad imaš auto samo da ga voziš :(

Jedino što mi je ostalo da zamijenim, a da nisam je hladnjak motora (dobar je, ali ajde, što da ne) i brake booster. Cilindri su isto ne tako davno mijenjani... :ROFLMAO:
Ali to je bacanje para, pa sad ne znam šta da radim...
Možda mi se odlomi neki pipak za odzračivanje na čeljustima pa si dam posla.

Honda je još gora jbt, na njoj sve tekućine nove, nove svjećice, nov lanac, lančanici, iza disk, svuda pločice...
Ajde, na njoj mogu raditi remont (ispravnog) karburatora...

Vrijeme je da nabavim hidrauličara očito.
 

Cutac

Prèkaroš
Mislim da sam već pisao da ima jedan C5 zaboravljeni koji stoji već 4 mjeseca, ali još stoji, nije legao. E sad idem napisati poruku da putem sa posla ostavim pod brisače.
 

Cutac

Prèkaroš
Pa kažu mi svake godine na tehničkom da je ko nov, da nemaju šta ni gledati :cool:

Osim ručne koja sustavno ne valja. Bila je razlika 20-ak posto između kotača, stavio nove sajle, diskove, pločice, čeljusti i opet isto. Španao, ne španao, jedan kotač slabije drži i ne mogu mu ništa.
 

Cutac

Prèkaroš
Hahaha
Mislio sam staviti pločice, zidove riješiti, staviti rasvjetu, ali plan je kroz koju godinu sve to sravniti i dignuti da mi stane stupna dizalica, pa mi je glupo sad utući 6-7k eura u to.

Nije ulickan, nisam ga oprao kako treba od 10. mjeseca, samo ga ispirem od soli kad treba.
To će možda ovaj vikend dobiti, komplet pranje i vosak.
 

Cutac

Prèkaroš
VTS opran, navoskan, izvana i pod haubom sve sređeno. Za 2 tjedna radim interijer i onda je spreman za sezonu. Blatarice ostaju do 5 mjeseca cca, neka ih.

Hondilak prebačen kod VTS-a da ne bude sam u drugoj garaži, on za dva tjedna dobiva tretman i kreće u pogon. Taman mi 20.03. ističe zabrana vožnje :ROFLMAO:

PXL_20240303_162854614.jpg
 
Na vrh