Mišljenja o 3.0 V6 Activa

3.0 v6

New member
pozdrav... odlućio sam kupiti xantiu jer mi se auto dopada a hoću jaći auto pa zato idem na 3.0 v6 activu....zanimaju me vaša mišljenja i kvalitete i mane tog auta... zanima me jedna iz karlovca ovo je oglas
http://www.njuskalo.hr/auti/citroen-xantia-3.0-v6-oglas-2829320
zvao sam vlasnika i veli da hidraulična pumpa pušta na semerinzima i da treba vjerojatno koju kuglu napuniti. Da li neko zna kolko košta popravak pumpe i ima ko možda kakvih informacija o tom autu (kak je održavan i to)?
zahvaljujem
 

Dalibor

Dado Tornado
za cijenu zamjene amortizera na nekom autu tog godišta središ si dobar dio hidraulike, tako da se ne moraš brinuti o cijeni. recimo za uzvrat xantia nema amortizere
 

xud

Member
Ta Xantia može proć za 10.000 kn. Ako upucaš u nju još toliko koji ćeš V6 auto kupit za to?
Znači kupuj:palacgore:
 

jurapz

New member
Xantia je jako dobar auto, v6 su jako dobri motori i to je jako teško za uništiti, sa motorom i getribom nećeš sigurno imati problema sad malo se zabaviš sa hidraulikom i imaš pravi auto, nema sad da brojiš svaku kunu koju si ubacio u nju napravi je kako treba i možeš posramiti kakav god hoćeš današnji auto
 

Lakii

Well-known member
140 000 km nije lose, ali taj auto treba jako dobro pregledati netko tko se kuzi u hidrauliku.
Activa moze biti jako skupa ako je zanemarivana...
 

jurapz

New member
Razlika je velika, activa ima 10 kugli i drugačija je pumpa, paše samo sa active, obična xantia je 10 puta jednostavnija.
 

charlly59

New member
pozdrav... odlućio sam kupiti xantiu jer mi se auto dopada a hoću jaći auto pa zato idem na 3.0 v6 activu....zanimaju me vaša mišljenja i kvalitete i mane tog auta... zanima me jedna iz karlovca ovo je oglas
http://www.njuskalo.hr/auti/citroen-xantia-3.0-v6-oglas-2829320
zvao sam vlasnika i veli da hidraulična pumpa pušta na semerinzima i da treba vjerojatno koju kuglu napuniti. Da li neko zna kolko košta popravak pumpe i ima ko možda kakvih informacija o tom autu (kak je održavan i to)?
zahvaljujem
bas me interesira dali si kupio ovu activu 3.0 v6????????????
ja je imam i predobra mi je,jos da ti kazem da sam ubacio plin u nju,prst u uho:whistling:.
nebih se slozio sa olafom za plin.
 

3.0 v6

New member
nisam još ništ kupio nisam trenutno sa parama baš..planiram ići raditi u inozemstvo...pa kad se vratim...ide V6 obavezno...ma nebi ja na plin jer sam vidio kaj se događa dok se duže voziš na plin ak ga tjeraš onda imaš velike šanse da ti pregori koji ventil i onda su to samo problemi...al "ko voli nek izvoli"
 

charlly59

New member
nisam još ništ kupio nisam trenutno sa parama baš..planiram ići raditi u inozemstvo...pa kad se vratim...ide V6 obavezno...ma nebi ja na plin jer sam vidio kaj se događa dok se duže voziš na plin ak ga tjeraš onda imaš velike šanse da ti pregori koji ventil i onda su to samo problemi...al "ko voli nek izvoli"
prijatelju
ja plin koristim samo po gradu,jer velika potrosnja UBI do bola.nemozes ga nasuti koliko trosi u gradskoj voznji.e zato koristim plin samo po gradu.
kada sam na putu i nekim duzim relacijama tad obavezno ide na benzin,i vjeruj mi da ne osjetim potrosnju.
citros/kako ga je moj sin zvao/je kao lutka:grin::grin::grin:
 

charlly59

New member
lijep pozdrav prijatelji

imam pitanje za DEDU.
gospodin Sale iz Zapresica koji je dobar za ACTIVU kako cu stupiti u kontakt sa njim????

unaprijed se zahvaljujem.
 
Na vrh