Maske za C2

Ciki vts

New member
Jednostavno pitanje imam, dal pase maska sa C2 ph3 na ph2?

Znaci, dal su istih dimenzija?

Slika ph3


Slika ph2


Izgledaju jaako slicno, no, da li su istih dimenzija?
Decki koji radite u citro servisima, imate mozda priliku izmjeriti?
 

1587 VTS

New member
Jbt Ciki pa di nađe bas tu gadnu sliku ph2 s mrezicama "by seljo tuning" ko reprezentativnu pored ovako lijepog originalnog nosa:

:D

Po dimenzijama su ti iste, al mislim da nisu iste "po sarafima i kopcama", iako pretpostavljam da se moze instalirat na branik od ph2 bez puno igre i kemije.
Samo bi te mogla originalna sa znakom i svim izac preko 200 eur, a to mi nije realno za nesto za sta je uopce upitno da li bolje izgleda :confused: Al dobro, to nije bilo pitanje :angel:
 

Ciki vts

New member
Ma to sam na brzinu nasao :grin: :grin:

Znaci 100% pase dimenzijama?

BTW, ovo bi najradije, ali se ne moze naruciti oem kod nas.. :wtf: :mad::mad:

 

1587 VTS

New member
Za moj ukus ti je ta puno ljepsa, jesi probao na ebayu? A bila je i tvornicka ugradnja na neke specijalne serije (supersprint, brutale, GT..)
Pazi, mislim da su iste, nemoj me 100% drzat za rijec jer sam mjerio na brzinu "odoka". Prije provjeri jos jednom sam da se ne zaj.. ;) Al moj glas za ovu drugu ako ikako uspijes doc do nje (ako si se vec odlucio na promjenu maske) :)
 

Ciki vts

New member
oem maske nema u prodaji, a kad i dode (bidanje jedino), onda se u faking UK pokolju za nju.. :mad::mad:

Ima kopija jako puno na ebayu, ali zelim original ;)
 

1587 VTS

New member
Ima kopija jako puno na ebayu, ali zelim original ;)
E to cijenim :cool:
Cisto stvar ukusa, al ja ovu nasu serijalu ne bi dao ni za koje novce, iz prve mi je sjela kad sam vidio auto jer je neobicna, nema je slicnu niko drugi i uklapa mi se sad u koloristicki koncept mog vozila :) Za razliku od ph3 mi se sviđa sta je, gledano iz profila, malo izbocena i tako mu da specificnu dimenziju. A ph3 je uzivo iz istog kuta ravna ilitiga spljostena ko da je imao sudar :D Al dobro, vjerojatno se nekom i sviđa, kazem, stvar ukusa..
 
Na vrh