Lupa metlica brisača

radojkta

Member
Imam jedan problem otkad sam kupio auto!Prilikom rada brisača čuje mi se tup udarac desne metlice brisača kad dođe u krajnji desni položaj!Reklamirao sam oni kažu da to tako mora ali je ful iritantno!Ima li tko takav problem?:confused:
 

Mrèela

New member
Ako se to čuje kada se brisač vrati,onda vrati više nego što treba.
Probaj odvrnuti šaraf i ako se može pomeri ceo brisač za toliko koliko ti smeta,lupa. Nisam lično imao taj problem .
Probaj ovako pa javi.:D
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Prilikom rada brisača čuje mi se tup udarac desne metlice brisača kad dođe u krajnji desni položaj!
1. Loša metlica
2. Nepodešen kut brisača.

Reklamirao sam oni kažu da to tako mora
Ne smije lupati. Ako je do metlice, stavi drugu, ako nije, a pod garancijom je, vrati se i inzistiraj da to riješe.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
kažu da to tako mora
klasičan modus operandi Citroenovih servisa... da otpadne volan rekli bi da to tako mora... strašno :mad:

al uglavnom doma to riješiš u 5 min sa osnovnim alatom
 

Konrad

New member
Najjednostavnije ti je pogledat polozaj metlica na donjem dijelu stakla jer bi trebalo na vjetrobranu biti oznacen polozaj metlica

znaci kad su brisaci ugaseni pogledaj kako sjede na nultom polozaju

A ovo kaj kenjaju, nesmije se cut lupkanje nikakvo...ako je metlica previsoko i lupa po lajsni vjetrobrana s vremenom ce ti ostetit i rasklimat lajsnu. Odi u servis i nek naprave svoj posao. Nemoj nista sam dirat
 

radojkta

Member
Probali su sa drugim metlicama isto lupa.a brisači su u dobrom položaju i ne lupaju u gumu od vjetrobrana mora da je do mehanizma.Ma ići ću opet i nek to riješe!!
 
Na vrh