LED svijetla H7 6000k

Kizokc

Active member
Jel netko ima to? probao montirati na C4 ?

Ja si naručio ovakve probao montirati ne ide zbog ovog zadebljanja ne može onaj limić "primiti" to.

Ima tko kakvu ideju kako to složiti u far

ide žarulja unutra odgovara sve 5, ali ne mogu ju učvrstiti kad onaj limić ne može preko ovog zadebljanja...

 

Milosh

Test
Pretpostavljam da pod tim "limić" misliš na žicu koja drži sijalicu?

Pokušaj žicu malo raširiti i skinuti sa fara pa onda nabaciti na sijalicu.

Jesi siguran da može stati taj zadnji dio sijalice od poklopca fara?

Veći problem bi ti mogla biti toplota.
 

Kizokc

Active member
Ma stane bez problema, i toplina nije problem imaju ugrađen ventilatorčić mali unutra.
I ja sam mislio raširit tu žicu ali dok stavim žarulju od tog zadebljanja ne vidim donji dio gdje ide žica pa teško napasati... ma probat ću nekak...
 

Cutac

Prèkaroš
Ventilator služi da se toplina brže skine sa hladnjaka, a tebi opet taj kalorifer ostaje unutar fara.

Ja na c4 I halogene farove ništa ne bih stavljao, nisu baš bajni.
 

tomica0308

Well-known member
Nisi dobio adapter koji se najprije stavi u far pa učvrsti s žicom, pa onda stavi led sijalica pa zaokrene, bar je takva na slici ima 2 zuba.
 

visaluteju

Well-known member
Kako su se na kraju pokazale te led sijalice ? Mogu li stati u c4 ?Danas mi zet hvali svoje h7 led sa ventilatorom, ima ih kratko ali kaže da super svjetle a ljepo mi izgleda. On ih stavio u audija, 15e par
 

sir.Oliver

Well-known member
lepo svetle , to je istina .... ali , pitaj ljude koji idu u susret , što misle o njima .... ja susrećem svaki dan takve frajere ... koji zaborave da postoji i regulacija visine snopa , kada je auto opterećen pozadi .....
 

Doomsday

U prolazu...
Osim toga, zavisno od vrste reflektora i sjenila u faru, te same izvedbe LED žarulje i fizičke pozicije LED drivera na njima, ima auta koja NIKAKO ne mogu namistit siluetu kratkih svitala sa nekim LED žaruljama tako da ne smetaju vozačima iz drugog smjera...

Valjda...

:D
 

visaluteju

Well-known member
To se slazem nema mi nista gore kad zasljepljuje a ja blicam misleći da su duga ukljucena, a jos gori su mi oni sta imaju ona neka ljubacasta i te neke druge retardirane boje...
Nastimao bih ja sebi visinu nije to problem :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ako netko baš mora kemijati... jedina dobra opcija su leće plus xenon. Ostalo je sve zakürac kemija.
 

sir.Oliver

Well-known member
te " ljubičaste " i ostale " dugine boje " su zapravo sijalice od 8000 K i više , čak do 20000K ... samo, pitam se , vide li ti " frajeri " išta kada pada kiša ( mokar kolnik ) ili kada je snijeg ? mislim da ne ... isto kao i oni što imaju žute sijalice bilo u faru ili u maglenki .... imao sam ih nekada , kada su mi oči bile zdrave , ali nikada nisam bio zadovoljan njima ....
 

visaluteju

Well-known member
Ja ne volim preserans kad je bilo sta u pitanju ali jbg ljepse mi je viditi bijelo nego zuto da svijetli. Sad ne bih pod cjenu da smeta drugima, ali ako se moze ustimati win-win sto vele stranjci
 

Cutac

Prèkaroš
Mirage, nisi ti onda usporedio dobar LED ili Xenon sa, čak i najboljim halogenom.
Halogeni u c4 su super, xenon iz VTS-a im pljune u oko. Xenonom iz VTS-a LED u A3 8V brise pod, a LED iz 8V je kao fenjer u usporedbi sa Matrixom iz zadnjeg A5.
Farovi nikada ne mogu biti dovoljno jaki. Postoji teoretski maksimum dometa, ali za sada niti jedan auto to ne nudi.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Mislim da sam za Rolls čitao da svjetla, tj. najduža verzija dugih imaju radni snop od 600m :cool:
 

Mirage

Well-known member
Razumijemo se ali boli me glava i oči od ekipe koja nagura kojekakve gluposti u farove a ja neka žmirim kad idem u susret. Inače radim oko 5 tisuća kilometara godišnje isključivo noćne vožnje i to ne u autu.
 
Na vrh