LED žarulje

vborovic

C5 modifikator
Onda je vjerojatno neki kvar na instalacijama, ili izbijanje viška voltaže u određenim momentima, jer na mom autu Philipsice rade bez problema već više od godinu dana (kratka, duga, kutna, ...), s time da treba imati na umu da su te "napregnute" žarulje osjetljivije na promjene u voltaži nego obične žute, tako da se ne mogu isključivo kriviti žarulje kao proizvod
 

RI-222

Member
Imam na ax-u Osram night breaker unlimited,ostao sam u soku koja je razlika,kupio sam ih jer se dosta vozim po autocesti,puno je lakse voziti po magli,mislim da je na pakiranju pisalo da 20% kraci vijek imaju,cijene se ne sjecam ali su bile naj skuplje.

Ledice imam iza za zmigavce,rikverc i stop,ne svijetle jace ali traju.:)
 

vborovic

C5 modifikator
Mislim da nije toliko bitno kako izgledaju na autu, koliko kako izgledaju iz auta ... ovo su vjerojatno najjače LEDice na tržištu trenutno (ne mislim na žarulju, nego na SMD čip), CREE, ali daleko je još do toga da daju upotrebljivu svjetlost, to je sve previše fokusirano ...

OT: 100-ti post ... :D
 

davor333

New member
Pozdrav, ako sam promašio temu molim premještaj.
Zanima me jel tko naručivao ledice kao na slici, ako je koja je bila cijena i odakle? Tražim po ebayu ali uzalud...
 

vborovic

C5 modifikator
Nije to tvornicka ugradnja na tom modelu? Cijena se za to lako sazna prema kataloskom broju, ako te bas zanima taj konkretan dio
 

vborovic

C5 modifikator
cca. 150 € ti je jedna takva, original, u Citroen servisu

Kat brojevi:

6206 V7
01 PREDNJE SVJETLO, DESNO, DRL
- ANIMACIJA GAME OD OPR 12252
6208 V7
01 PREDNJE SVJETLO, LIJEVO, DRL
- ANIMACIJA GAME OD OPR 12252
 

davor333

New member
Sinoć sam gledao na netu i mislio sam da i ja tak imam onu crnu plastiku kao ova lampa sa slike, al sam se ujutro iznenadio kad sam vidio da je ona crna maskica malo više i prema napred ide malo u špic. Izgleda da ostaje tak kak je, jer ak nakalemim one kineske ledice to bu katastrofa...
 

vborovic

C5 modifikator
Kineske zaboravi, pravi proizvod ti je Philips DRL; 4, 8 ili 9 ledica (duljina, tj. širina) ... košta (par je jeftiniji nego jedna originalna), ali zato i radi kako treba ... možeš ugraditi gdje hoćeš.

Pretpostavljam da je tvoj auto ovog tipa?



Ako da, onda je taj DRL vezan sa kompletnim redesignom, noviji ima zaobljeni chevron na masci, tvoj uglati (jedan od očitijih detalja) ... a i dobar dio odbojnika su pretumbali
 
Na vrh