Kvačilo

Spallato

Active member
Inače sam tankih živaca, ali zbog posla koji radim, ne mogu si dopustiti da izgubim živce i napravim nered, iako bi najradije uzeo palicu i skršio cijeli servis. 😁

Jutros sam bio u servisu... Tu se više ne zna tko koga :cenzura::cenzura::cenzura:e... Naručili su još jedan dio, i kad on dođe, onda će sve biti novo, i trebalo bi raditi.

Vidit ću na kraju, kakav stav će zauzeti i šta će tražiti da platim, ali nekako sam najbliži tome da mi vrate auto u prvobitno stanje, i da nekome drugome ostavim te novce, jer oni ih sigurno nisu zaslužili!

Neka im vlasnik plati obuku, a ne da se uče na tuđim autima, i s tuđim novcima!!
 

Spallato

Active member
Još ne😁 Jučer bio u servisu, kažu da još uvijek čekaju taj dio (ne znam koji). Kažu, za sada me to ne košta ništa, a kad sve dođe, i kada smontiraju i provjere radi li sve, onda je odluka na meni.

Ako ne daju neki dobar popust, neću im platiti ni lipe, radije ću puni iznos ostaviti nekome drugome.
 

Spallato

Active member
Evo mene :)

Jučer je točno bilo 3 mjeseca da sam ostavio auto u servisu... i konačno, gotovo je!!

Ukratko, zamijenjen je cijeli taj blok, i sada sve radi kao podmazano.

Ukupna cijena (dio + rad) je 12500 kn. Vlasnik mi je dao popust, koji nije zanemariv, i još mi je poklonio novi akumulator. Pokušao je srediti još neki popust preko Citroena, ali kaže da nije uspio.

U konačnici, zadovoljan sam odnosom vlasnika i cijenom koju sam platio. Mogao bi sada pisati o tome da li je zaista bilo potrebno sve to promijeniti, kako gledam na stručnost radnika koji je od prvog dana radio na autu, ali stvarno više nemam volje.


Nakon promjene tog bloka, zamašnjaka, lamele i potisnog ležaja, to je neki drugi auto, osjeti se velika razlika.

Usput, dobio sam svoj stari dio nazad. Mogu li nešto od toga iskoristiti, prodati?

Krajem prošle godine sam kupio nova crijeva (ono za hidrauliku i još jedno crno), platio sam ih 2000 kn i stvarno su kao nova. Tu je i ona posuda za ulje, koja je isto ispravna.
S obzirom na to da mi je sve promijenjeno, i da mi ništa od navedenog ne treba, mogu li dobiti nešto novca za to?!
 
Pa dobro došao nazad posle najduze popravke u istoriji . to mu dodje blizu 1800eur ,jbg trecina vrednosti auta .
Što god da se kaže nema smisla a nek se zavrsila agonija i nek te dobro služi sve drugo ostaje u prošlosti..
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Neznam kako sam propustio ovaj upis, čestitam, nek je riješeno :)

S obzirom na to da mi je sve promijenjeno, i da mi ništa od navedenog ne treba, mogu li dobiti nešto novca za to?!
Stavi u oglas i čekaj, nemaš druge :)
 

Spallato

Active member
Sada, kad je sve to promijenjeno, ne isplati ga se prodavati, neka stoji😁

Stvarno je sve to duuugo trajalo ali bitno da je konačno gotovo.

Ja još uvijek ne znam šta je točno otišlo, šta se pokvarilo u tom bloku, koji dio. Može li se to nekako ispitati?
 
Za oglas ti je on napisao da stavis dijelove, a ne auto.
Sad ces ga jos dugo voziti, jer si pod dojmom popravka.
Ja sam imao bobinu nedavno, servis mi prodao i nije htio uzeti natrag iako su utvrdili da mi je stara ispravna. Stavio u oglas, i otisla po cijeni po kojoj sam ju i kupio -5 posto.
 
Na vrh