Kutija s alatom za Xsaru Picasso

flymacher33

New member
Poštovani forumaši, a i šire,

tražim sivi kofer s pripadajućim sadržajem za Xsaru Picasso. Onaj koji se nalazi u gepeku, s desne strane. Ukoliko itko zna gdje se može povoljno nabaviti, bio bih zahvalan na informaciji.
 

flymacher33

New member
Ukoliko je tako, onda se izvinjavam. Rekao mi jedan "frend" da je to kofer s alatom za demontažu rezervnog kotača, konopom za vuču itd.. :oops:
 

flymacher33

New member
Da, na to sam mislio.. To mi nije nužno potrebno, makar je zgodan dodatak.. Vrlo domišljato :) .. Kako god, nisam dobio ključ za demontažu rezervnog kotača, pa sam se raspitivao i rekoše mi da je to sve u tom boksu Ah :eek:
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Ključ i dizalica:



Mislim da bi ti se to trebalo nalazit u rezervnom kotaču :hmmm:
 

deda

New member
Ja imam tu škatulju jer se i u Berlingu dobivala,ali vjeruj ne služi nićem,tak da sam je hitil na tavan.Koristim je jedino kad vozim mačka veterinaru,za to je super.
 

flymacher33

New member
Ključ i dizalica:

http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/9p8AAOxyBvZTUleI/$_3.JPG

Mislim da bi ti se to trebalo nalazit u rezervnom kotaču :hmmm:

Da, upravo sam to tražio.. Ukoliko se taj box nalazi u sklopu rezervnog kotača, njega treba skinuti da bi se došlo do alata. Koliko znam, trebao ključ za odvrtiti onaj šaraf u gepeku, da bi se odspojio rezervni kotač. Koliko sam vidio, taj ključ nemam, no vjerojatno je nekakav standardni i da se nabaviti. Ukoliko griješim, my bad..

Ja imam tu škatulju jer se i u Berlingu dobivala,ali vjeruj ne služi nićem,tak da sam je hitil na tavan.Koristim je jedino kad vozim mačka veterinaru,za to je super.

Meni djeluje interesantno, mislim da ću svakako potražiti tu kutiju ukoliko se da nabaviti za normalne novce. ;)
 

deda

New member
Ključ za kotače i otpuštanje tregera rezervnog kotača ti je u onom lijevom dijelu zadnje mulde,kada skineš poklopac.
 

skafetin

New member
Pregledao sam cijeli auto, nema ga..
Kljuc za rezevno kolo je straga u podnom pretincu,znaci kad otvoris podni pretinac od suvozaca,na tom dijelu koji podizes nalazi se utor za taj kljuc kao i sam kljuc...Ujedno se isti koristi za otvaranje vijka u portapaku koje drzi rezevno kolo,treba se samo okrenut s druge strane...:cool:
 

deda

New member
098 281 732 nazovi taj broj,lik drži otpad sa francuskim autima u zg Dubravi i pitaj jel ima koji ključ za kotače,od svih novijih citraća je isti.
 
Na vrh