• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Kupnja Xm

Randy5

Active member
Pogledaj na Plavom oglasniku. Ima jedan crveni koji po slikama dobro izgleda, crveni, prva generacija. Sretno.
 

Randy5

Active member
Znači, nije bio dobar? Kod nas ih više nema u oglasima. Ja sam kupio onaj zeleni druga generacija,i čini mi se, sivi estate za dijelove, ali nadam se da mehanički neću imati više troškova za neko vrijeme :)
 

Brdar

New member
Znači, nije bio dobar? Kod nas ih više nema u oglasima. Ja sam kupio onaj zeleni druga generacija,i čini mi se, sivi estate za dijelove, ali nadam se da mehanički neću imati više troškova za neko vrijeme :)
Pa ok je…puno posla na njemu a očekivao sam po razgovoru sa prodavačem da je top😉 nismo se mogli naći oko cijene
Inace Xm je stara ljubav koju nikad nisam imao…sad je došlo vrijeme ako ga nađem eh
Znaci ti isto Xm❤?hehe
 

Brdar

New member
Znači, nije bio dobar? Kod nas ih više nema u oglasima. Ja sam kupio onaj zeleni druga generacija,i čini mi se, sivi estate za dijelove, ali nadam se da mehanički neću imati više troškova za neko vrijeme :)
Pa ok je…puno posla na njemu a očekivao sam po razgovoru sa prodavačem da je top😉 nismo se mogli naći oko cijene
Inace Xm je stara ljubav koju nikad nisam imao…sad je došlo vrijeme ako ga nađem eh
Znaci ti isto Xm❤?hehe
Traži se dobar Xm 😉
Pogledaj na Plavom oglasniku. Ima jedan crveni koji po slikama dobro izgleda, crveni, prva generacija. Sretno.
4481BF42-4525-4ABC-A0F6-3080C40F2631.jpeg4481BF42-4525-4ABC-A0F6-3080C40F2631.jpeg
 

Prilozi

Brdar

New member
Hvala
Ratkape su zakon!

A i ova kombinacija motora i mjenača bi trebala biti vrlo ugodna za vožnju.

Čestitam!
Hvala…mjenjač je top…kažu nepoderiv ako ga održavaš tj. mjenjaš ulje
I slike iznutra!
Ovaj auto pratim od 2018. kad sam ga prvi put vidio u Auto Klubu i evo stigao kod mene…njegovih slika ima i po netu
I slike iznutra!
 

Prilozi

Brdar

New member
Ja sam isto razmisljao da bi mozda uzeo jedan. Gdje si ga kupio?
Pozz…Xm je ljubav od kad sam prvi puta sjeo u njega na sajmu 1990g a ovog pratim već duže vrijeme….2018 je bio i u auto klubu!
Uglavnom 2017 je kupljen od prvog vlasnika koji je umro(Imotski a kupljen i održavan u Njemačkoj) od onda je promjenio par vlasnika i napravljeno je 1500km u 5-6g. a kad sam ga vidio u oglasniku gas za Zagreb 😉
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Ja sam isto razmisljao da bi mozda uzeo jedan. Gdje si ga kupio?
Ja sam ozbiljno počeo razmišljati o tome! Gledam što ima na AutoScoutu...
Mislim: DS Pallas mi je prva ljubav, ali tako ih je teško naći i treba imati puno više novaca (i za kupnju, i za restauraciuji/popravke).
XM se dade naći za neke normalne nifce, a za koju godinu i ovi redesign modeli budu old timeri (s klimom i tempomatom)!
:cool:
 

Brdar

New member
Ja sam ozbiljno počeo razmišljati o tome! Gledam što ima na AutoScoutu...
Mislim: DS Pallas mi je prva ljubav, ali tako ih je teško naći i treba imati puno više novaca (i za kupnju, i za restauraciuji/popravke).
XM se dade naći za neke normalne nifce, a za koju godinu i ovi redesign modeli budu old timeri (s klimom i tempomatom)!
:cool:
Ja sam svoga platio vise ali je zato u odličnom stanju ali problem su dijelovi u slučaju da nesto krepa🤪 a i neće ga svako uzeti u ruke na održavanje. U Ri postoji odlican mehaničar za citroene a on ne stigne sa starim autima se zaje…tako da imam termin kod njega u 7mj
Ja sam ozbiljno počeo razmišljati o tome! Gledam što ima na AutoScoutu...
Mislim: DS Pallas mi je prva ljubav, ali tako ih je teško naći i treba imati puno više novaca (i za kupnju, i za restauraciuji/popravke).
XM se dade naći za neke normalne nifce, a za koju godinu i ovi redesign modeli budu old timeri (s klimom i tempomatom)!
:cool:
Od Xm-a meni jedino prva generacija je top👍
 
Na vrh