Punjenje klime zvuči rizično. Ali i da ju nikako nemaš kasnije, znat ćeš da si ga kupio za 14.000 kuna pa ćeš to podnijeti.
Mene je iskreno bilo strah uključiti tempomat nakon stalnog pištanja kad je uključen. Valjda ga 5 zadnjih godina nisam uključio. Računaj kao da ga nemaš, to nećeš popravljati sigurno.
Amortizere nikad nisam mijenjao, dobri su ovi iz tvorničke ugradnje.

Nezgodno je zapravo jedino ako ti na ekranu pojavi neki faulty. Tad ga šalješ dalje ispod cijene.
Moj ti je prijedlog da ga kupiš za 14.000 kuna. Ako kasnije skužiš da javlja probleme na ekranu, daješ ga dalje za 12.000 kuna. Isplati se zariskirati.

Ovo je bio moj oglas na ovom forumu, da se uvjeriš da ti je to otprilike ta cijena. Samo što moj nije imao apsolutno nikakvo oštećenje, izgledao je kao da je iz tvornice tek izašao: C4 coupe 1.6 benzin za 1.999 eura
 

Larry

Member
Da ne otvaram novu temu za ovo, zna li netko da li svi modeli dolazi s automatskim spuštanjem desnog retrovizora kod ubacivanja u rikverc? Čitao sam službene upute od auta i to se navodi kao komad opreme, ali ja nisam primjetio da je to u mom slučaju postojeće. Ima elektronsko podešavanje retrovizora, ima automatski paljenje stražnjeg brisača kod ubacivanja u rikverc, ne vidim onda zašto mu dio opreme ne bi bilo i automatsko spuštanje stakla retrovizora.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nekada se dalo preko broja šasije i service stranice... možda se još može vidjeti razina, javim
 

Cutac

Prèkaroš
Aaa, to je prva generacija, ja mislio druga.

Ne znam sa čime je dolazilo to naginjanje ogledala, moj ima sve osim kože i panorame(VTS/Exclusive sa doplatama) i nema to(ima električne retrovizore sa sklapanjem npr.). Druga gen. nije ful oprema pa nije ni čudo da nema.
 

Automatic

Well-known member
Eto jedan mojih citra je c4 by Loeb 1.6 16v,80kw, crvene boje je 2007god, koliko vidim bio je skršen, mali ga isfušarili u poslu, još ga nisam vozio, pošto ga posudio starome isti dan kad je kupljen (njegov u kvaru). Ako netko zna što je bilo d tim autom nek javi, bio na kc ili kž tablice prije, neda mu sr otvorit predinac ispod radia
 

Larry

Member
Eto jedan mojih citra je c4 by Loeb 1.6 16v,80kw, crvene boje je 2007god, koliko vidim bio je skršen, mali ga isfušarili u poslu, još ga nisam vozio, pošto ga posudio starome isti dan kad je kupljen (njegov u kvaru). Ako netko zna što je bilo d tim autom nek javi, bio na kc ili kž tablice prije, neda mu sr otvorit predinac ispod radia
Nažalost ti nemam odgovor, ali me ova priča sjetila kad je frend još davno kupio rabljenu Astru F (Bertone Cabrio) i još mu dotadašnji vlasnik rekao "ma niiiije bila razbijena".

Iskeširao za auto, prebacio ga na sebe, 3 dana poslije našao slike te Astre dok je bila omotana bočno oko drveta :D
 

Automatic

Well-known member
Nažalost ti nemam odgovor, ali me ova priča sjetila kad je frend još davno kupio rabljenu Astru F (Bertone Cabrio) i još mu dotadašnji vlasnik rekao "ma niiiije bila razbijena".

Iskeširao za auto, prebacio ga na sebe, 3 dana poslije našao slike te Astre dok je bila omotana bočno oko drveta :D
Ma ne mući me to, prodao sam porshe i uzeo citre pod raćun ali bilo tako gadno da dok sam mjenjao samo sam ih iz balkona vidio i tek nakon žjesec dana sjeo u c6 a u četborki se jednom provozao kao suvozačScreenshot_20201226_110105_com.facebook.katana.jpg
 
Na vrh