Kupnja novog C4 II

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Re: Nedoumica/Savjeti/Prijedlozi

A pretpostavljam da za redizajnirani model nebiš mogao dobit (tako) dobru cijenu?
 

NodiSa

RajvoSa
Re: Nedoumica/Savjeti/Prijedlozi

NE... U pravu si...
Iako koliko sam mogao skuziti promjene i nisu tako spektakularne. Prednja LED, zadnja usminkana i nesta malo unutrasnjost...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Re: Nedoumica/Savjeti/Prijedlozi

Nisu na oko ;) Ali ima dosta dječjih bolesti koje bi sa redizajnom morale bit eliminirane.
 

Silentshoot

Active member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

U novom imaš nove motore, koji opet mogu imati probleme, unutrašnjost drugačija sjedala, vani lampe i to je to, mislim da nema razlike, po meni je ovaj autić super, unutra ima navigaciju koliko vidim? Fale mu felge, a ostalo sasvim solidan auto, 92ks dovoljna za normalnu vožnju,za divljanje i autoput mu fali tih 20ks i 6 brzina...ali može se i bez toga sasvim normalno voziti...
 

ZlatkoC4

Well-known member
Re: Nedoumica/Savjeti/Prijedlozi

Ovo auto je NOVO... :)
2015 god.
2 km

Nemo jcijena da te buni, oslobodjen sam PDV-a pa je on izbijen iz cijene koja je za nadoplatu!!!
to je onda drugi par cipela. Isti motor ja imam i možeš vidjeti sve o mom autu u temi http://www.citroenforum.hr/moj-c4-ii-168/moj-c4-ii-1-6-hdi-92ks-babilon-crvena-4722/index4.html

Auto ti je ok. ja sam u 7 mj napravio 14300km i nema što se reći toči vozi.
ja sam sa potrošnjom večinom ispod 5L. Jedino evo sad kad sam išao na susret za Bačku Palanku iz Zagreba pa sam od Zagreba do Županje išao autoputem i držo auto od 130-145. prosječno i na kraju mi je prosjek potrošnje bio 5,4L .
Boja bjela je ok moja je ipak bolja ljepša:grin:
važno ti je da ga ne pereš u praonicama sa onim valjcima jer če ti valjak oštetiti lak. i ne nanosi nikakve polir paste. samo vosak ili šampon sa voskom.
najbolje one minwash praonice pranje pa vosak pa ispiranje. s tim da ga ne treba stalno voskati dosta jednom od 4 pranja.
U autu ne čujem nikakve cvrčke ili nešto drugo. sve što treba da se čuje čuje se.
Gumice oko vrata na zadnjim vratima su blizu onog zazora za ključanje gulile lak, sad su ugrađene mekanije gumice i daleko manje gule lak. treba je svremenom na vrjeme npr dva puta godišnje namazati glicerinskom kremom ili sonax za gumu našpricaš na krpicu pa namažeš gume oko vrata, to je održava elastičnom i mekom pa radi manje problema i ne puca.
Zadnja gepek vrata se sad dobro zatvaraju prvi modeli su prije redizajna imali problema s tim, one plastike gdje su podizaći za prozore osobito na zadnjim vratima su se na prethodnim modelima ljuskale ove nove ne drugi materijal. i tako ima dosta toga poboljšano, uspoređivo sam svoj sa drugim forumašima i vidi se što su mjenjali i poboljšali.

Uglavnom nečeš se prevariti ako ga kupiš. auto je velik prostran gepek od 408L kad se spuste klupe djeluje kao bračni krevet, možeš ga upotr:cenzura::cenzura::cenzura:iti svremena na vrjeme i u te svrhe:grin:

Ja sam na svom na 10000 promjenio ulje u servisu naravno samoinicijativno. Dalje kad budem mjenjao ulje če iči svakih 15000km. iako u servisu kažu 25000km. Sad ja tu imam neke svoje razloge. zašto i kako i svakom bih preporučijo isto.
u mojoj temi imaš puno toga a i kod drugih naših dragih forumaša također pa čitaj piši, pitaj. tu smo da pomognemo jedni drugima.
Nadam se da češ nam se pridružiti sa svojim C4 u nekim od narednih susreta.
kad napraviš 100postova onda češ u podforumu susreti i druženja moči i vdjeti hrpe slika sa naših druženja:D
pozdrav Sarajevu
 

NodiSa

RajvoSa
Fale mu felge, a ostalo sasvim solidan auto, 92ks dovoljna za normalnu vožnju,za divljanje i autoput mu fali tih 20ks i 6 brzina...ali može se i bez toga sasvim normalno voziti...
Bas ti hvala na iscrpnom odgovoru a citao sam tvoju temu i dosta toga pohvatao...
Ovo za felge stoji al sta cu dobijam dobru cijenu i upakovan auto i popristojno procijenjen moj trenutni autic.
Skontam nesta pa uzmem felge za ljetni set guma a celicne ostavim za zimse, tako sam radio do sada.
Sad sam dosao iz salona, vodio djecu da malo pogledaju pa da veceras izvjecamo sta i kako...
Vrlo vjerovatno da su se poklopile karte i da cemo se druziti po forumu a mozda i po susretima :)
 

ZlatkoC4

Well-known member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

gama nema nikakve izlječene bolesti samo su ga sa rasvjetlom malo ušminkali. I stavili novi motor benzinac sa tri cilindra koji če sigurno u gradu biti na 10L. i novi blu hdi 100 koji po nekim recenzijama je pohvaljen ostali motori su kao i do sad kao i mjenjači.
zadnja 3d svjetla su mi loše izvedena jer mi nikako nije leglo bjelo svjetlo na dnu. ljepše je bilo ovo što ulazi kroz sredinu vrata gepeka.

novitet su i nove alu felne od 17" sa drugim dimenzijama guma od dosadašnjih 17". ostalo sve isto gume izolacija i ostalo. dječije bolesti su već uklonjene do sada na dvojci jer se prva dvojka i ova koju ja vozim razlikuje u matrijalima i kvaliteti.
 

Silentshoot

Active member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

Nećeš pogriješti ako ga kupiš, redovito paženje i servis i guštati ćeš u vožnji,maloj potrošnji i udobnosti...sretno i javi ishod...
 

Scorpyo

Active member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

Kao što su ostali napisali. Nema razloga da ga ne uzmeš, ja sam sa mojim prezadovoljan.

Koliko sam čuo od ljudi koji imaju Cruze ono što će te posebno oduševiti je potrošnja.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Re: Kupovina NOVOG C4 II

i razgovora sa prodavaćima
Zlatko, reci mi da se šališ. :)

Famozne "faceliftinge" modela svi proizvođači rade samo zbog jedne stvari.
Zato sam siguran da će novi C4 kao proizvod biti vrhunski. Vjerojatno broj jedan u klasi. Pogotovo zadrže li cijene.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

Zlatko, reci mi da se šališ. :)

Famozne "faceliftinge" modela svi proizvođači rade samo zbog jedne stvari.
Zato sam siguran da će novi C4 kao proizvod biti vrhunski. Vjerojatno broj jedan u klasi. Pogotovo zadrže li cijene.

Pa C4-II i je vrhunski auto
a gama je samo kozmetika sa svjetlima, kotač novi displej, i dva nova motora. sve ostalo je isto kao i motori koji su do sad bili u ponudi. s tim da je auto skuplji nego je bio. računajuči isti motor.
 
Danas sam se registrirao na forum.Kupio sam prije mjesec dana citroen c4 bluehdi 100 feel edition i nisam pogrijesio.Gledao sam dosta vozila(novih) i probao ali mi je c4 odmah legao.Prije kupovine sam gkedao forum(mada sam vec bio odlucio)
 
Na vrh