Kupnja novog C4 II

ZlatkoC4

Well-known member
Dobro došao C4 se pokazao odlićnim uloženo dobiveno. :palacgore:
Moj evo napunio 1g. Prešo 26,000km nikakvih još problema potrošnja od 4,3l do 4,7l.:grin:
Sretno sa autom neka te vjerno služi i da budeš zadovoljan.

Otvori si temo o autu pa nas poćasti slikama i dojmovima o autu. I naravno pitanja i odgovore.
 
Platinium siva boja,touch ekran ...Oprema je savrsena,ima sve sto treba.Feel edition je mjera,samo mi malo smeta sto nema alu felge.Potrosnja smijesna,preko plitvica Zagreb Mostar potrosnja 4 l a auto tek preslo 2500km.Imam sliku iz salona a stavim cim napravim novu fotku
 

ovidu001

New member
ima li netko da vozi novi C4 hdi120ks automatic, razmišljam da to uzmem a dam pod račun moj C4 hdi 92 ks , manualni mjenjač, 2012.g. Ako je netko vozio neka javi dojmove.
 

Jobless

New member
Bok!

Novi sam član i procesu sam kupnje novog C4 Feel Edition blue HDI 100 S&S.
Kako mi se u ponudi brzo dobavljivih modela nude dvije boje (tamno siva i ruby crvena) zanima me ako netko od ponosnih vlasnika ima model u ruby crvenoj boji?
Za sivi znam kako izgleda ali ovaj crveni mi je nepoznanica. Znam da je u prijašnjim modelima bila ponuda Babylon crvene pa me zanima razlika između te dvije nijanse crvene boje.

Hvala i pozdrav od budućeg vlasnika C4!
 
Kod mene je siva platinium i auto puno ljepse izgleda nego crvena.Kada sam kupovao bio je u ponudi crveni s&s.Mislim da s&s nije neka pogodnost pogotovo za manja mjesta.Moja preporuka siva
 

ZlatkoC4

Well-known member
ruby crvena) zanima me ako netko od ponosnih vlasnika ima model u ruby crvenoj boji?
Za sivi znam kako izgleda ali ovaj crveni mi je nepoznanica. Znam da je u prijašnjim modelima bila ponuda Babylon crvene pa me zanima razlika između te dvije nijanse crvene boje.
gigo iz rjeke ima slikara u ruby crbvenoj a ja babylon crvena c4 gotovo da nema razlike jako su indentične boje. pogledaj u našim garažama. odlične boje a razlika zanemariva.

ako ti se ne održava auto baš previše onda izaberi sivu. crvena je meni super ali sivi tonovi su inače poznati da traže manje održavanja. sad to je već stvar ukusa.
 

liberty

Well-known member
jel mi netko u kratkim crtama može napisati
koja je osnova razlika u opremi FEEL i FEEL EDITION
vidim da je razlika u cijeni (100 hdi ručni mjenjač bez start/stop) nekih 11.000 kn

vidim da bolja oprema ima felge, krom oko prozora, vanjske retrovizore krom (oili tako nešto), maglenke, drukčiju tkaninnu a sicevima
jel još u nečem razlika (čisto da vidim da li se isplati razlika od 11.000 kn)

thnx na pomoći (malo me zaintrigirao C4 od kad me kolega forumaš provezao u istome:wub:)
 

Cutac

Prèkaroš
Meni se čini bolje da uzmeš Feel i dodaš par stvarčica.
Ako u feel dodaš auto klimu s njom idu i auto svjetla, brisači i retrovizor, imaš ljepša sjedala, jedino nemaš crna stakla.

A kad izjednačiš opreme(bar po konfiguratoru, ne znam kakva je stvarna situacija), za približno istu cijenu dobiješ auto paket i ljepša sjedala, ali ne i crna stakla.
 
Na vrh