Kupnja i ugradnja distanci na VTS + Vijci/šarafi

alexpula

New member
Evo jedno pitanje za vozace c2 vts-a..:) zanima me koliko se moze preci km na rezervi? Normalne voznje..?:) ostane jedna crtica i nakon nekog vremena se upali rezerva(npr na mazdi 2 od stare, njoj se upali rez a ima jednu crticu i nakon nekog vremena se makne i ta posljednja crtica..) dali je tako i na v2?:)
 

Tonka0559

Member
ja se vozim na rezervi (znači kad zatuli zadnja crtica) nekih 30 km. i onda se u gasi i ta zadnja. Mislim da sam max 5km uspjela napravit na toj rezervi rezerve :D
samo nemoj se voziti tako, jer meni obično povuče sve smeće iz rezervoara pa se pali antipollution faulty, itd itd...
 

deda

New member
Može još jedna fora,kaj se tiče šarafa?Evo za francuze za aluminijske originalne felge nema povoljnijeg načina brzog i jeftinog ,da se dođe do pravih originalnih tvorničkih kovanih šarafa,a ne nekakva tokarenja i slićna sranja,oćem pričate 1 200kn,pa 400kn,pa ako vam to ne paše onda plaćajte porez na bedake:
Imate za kupit u trgovinama vijak M12x1,25 dužine L 45mmm,klase 10.9 ,standardni otvor kjluća 19, znate za kolko,samo 7,09 kn u maloprodaji.
Pa vi sad slušajte nadobudne pametnjakoviće i tokare koji vas cepnu i samo im plaćajte.
 

Ciki vts

New member
Zasto bi netko npr kupio KN filter ili bmc koji kostaju 400-2000kn kad moze samo krpu navuci preko klapne?? To bi bila otprilike ta usporedba, a auto ce voziti i ovak i onak.

To je sve porez na budale.
 

alexpula

New member
Ovako ti izgleda saraf koji se napravi:

http://upload.slike.com/slike/nHM9.jpg

zasto ima navoj po cijeloj duzini kad je dovoljno samo pola od toga, kao i kod originala..a ona sajba kod original vide, tu je nema.. niti ne ide kao u gljivu posto je to sajba radila pa se nije stisknulo po cijeloj povrsini vec po rubu te sajbe.. sutra ce mi tokar pocet radit pa sam proso po jos koj savjet.. =) a sto ce tice distancijera, moram mu dat promjer pa da kupi materijal.. koliki je promjer distancijera? da ne skidam sad kotac itd ako netko vec zna =)
 
Na vrh