Krovni nosači

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Imam ti ja od xsare krovne nosače..nikad korištene..eno već par g stoje u podrumu..il na tavanu :hmmm:..ne sjećam se više :whistling::D
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Uh..sad si me zatekao..:D..nemam pojma kak se cijene uopće vrte, jer sam i zaboravil da ih imam,,tvoj post me podsjetio :whistling:
 

vatroslav

New member
Evo ide Božić, vrime darivanja...
Nije priša!
Naša san u oglasu od berlinga za 250kn ali nisan siguran odgovaraju li, onako na oko izgledaju isto ali moran provjerit!
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Moram ih prvo pronač..neznam ni di su..poslikam ih pa stavim na forum..znam samo da su neraspakirani jer ih nikad nisam ni stavljal na auto,a xsara je prodana..
 

deda

New member
Niti jedni krovni nosači ne pašu ni na jedan drugi auto,čak je i razlika jer ima dvoja ili četvera vrata,tak da zaboravite kombinacije.
 

hacti

made in france
Niti jedni krovni nosači ne pašu ni na jedan drugi auto,čak je i razlika jer ima dvoja ili četvera vrata,tak da zaboravite kombinacije.
koliko ja znam na berlingu i na partneru postoje "nosevi" di se kopcaju nosaci a na xsari toga nema(barem ne na verziji s 5 vrata)!!
 

coLL

New member
ajmo forumaši trgnite se jop malo :)
nasao sam nosače za AX 5 vrata i sad me zanima da li mogu na mog saxa 5 vrata (2001. god)?

Pomagajte baš su povoljni :)
 
Na vrh