Krovni koferi (THULE, Farad)

denisoft

Active member
@ghorvat sad imamo isti Thule :) Vidjet ces, stane puno toga u njega i ne brini sto djeluje mekano. A tockice, pa i da ih nema, prvi izlet u kakvu sumu i eto ih :grin: A nosaci ne zuje kad je kutija na njima, vidi prednji kraj kutije, vidis da je na dolje, tako da blokira zrak prema nosacima, zato se ne cuju! Pripazi samo blokade na kopcama, one crvene, vole past dok je kopca otvorena i ako ne vidis i zatvaras kopcu, polomis blokadu.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Koje generacije? Ovakvih je bilo za kupit prije nekih pet godina ako me sjećanje ne vara...
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
samo što Thule te generacije ne postoji crni ni sjajni sivi, samo hrapavi sivi!
Ne vjerujem da ga je čovjek išao špricati u crnu boju. :)

Našao sam i sliku, tada novog, u nekom online katalogu. Bilo je matiranih sivih i crnih, čini se.

 

denisoft

Active member
OK, valjda ima, ja nisam vidio ni kad sam tražio svog, OK.

Vezano na generacije THULE, nisam ulazio u godišta, ali sivi (a valjda i crrni) mat hrapavi i plava naljepnica sa bijelim slovima su stariji, poslije je došla lak sjajna siva sa crnim slovima i redizajn u linijama, zatim crna sa bijelim... Kako ih posložit sa konkretnim godinama, nisam ulazio u to :angel:

Vidim sad po netu da ima novi Thule Ocean 200 hrapavi sa ''novijim'' crnim slovima dizajn identičan starom?!

http://www.njuskalo.hr/krovni-nosaci/thule-ocean-200-siva-krovna-kutija-oglas-24003362

Bitno da je po guštu vlasnika i da je čitav da se ne razleti u vožnji!
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ovo i nije tako rijetko riješenje :D samo ne na osobnim autima. Kombiji i kamiončići redovno to furaju... Vodoinstalateri i slični obrtnici natrpaju brdo nutra, odlično je za cijevi.
A građevinci ih stave okomito, pa nutra lopate :cool:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ne vidim problem :D
Mehanički je predviđeno i izvedivo, tako da... zašto ne.

Samo... čovjek bi mogao razmisliti o kombiju ako mu uz karavana dva thulea trebaju :whistling:
 
Na vrh