Koliko se prilikom kupnje čeka broj šasije?!?!

...Nakon vesele vijesti od neki dan dolazi nova tipa " NE ZNAMO GDJE JE ZAPELO " :mad:
Znam da sam i vama svima dosadan,ali vjerujte da sam se i sebi popeo na vrh ....ca!
snijeg do koljena,ja pješak,jedan dan molim brata,drugi dan zovem taxi,treći dan me vozi prijatelj...gužva,dolazi Božić itd,itd. A ovi u salonu ne znaju ,neće ili ne smiju dati konkretnu informaciju. A možda sam i ja prvi puta postavio pogrešno pitanje(koliko se priiom kupnje...). Možda ako netko zna sa 100 % sigurnošću kada se dobije broj šasije? Prije proizvodnje,poslije proizvodnje ili kada auto uđe u Hrvatsku(carina). Kada budem to znao onda ću znati i kada je auto ovdje. Hvala unaprijed svima!!!:angel:
 
IPAK...jučer stigao broj šasije!!! Auto je u Zagrebu,ako bude još koja isporuka za Slavoniju ovaj tjedan,do Božića je kod mene. :)
Danas rješavam papire i ako sve bude ok ... :euforija::euforija::euforija:
Usput sam odmah kupio čelične felge (425,00 kn kom+vijci 400,00 kn),kromirane lajsne za vrata i pragove... U kompletu sa navigacijom,staklenim krovom i auto-klimom će da bude bombončić. :surprised:
 

ZlatkoC4

Well-known member
Evo da malo osvježim temu ja čekam svoj C4 ll medveščak+ 1,6hdi od 14.06.2014. i čekam li čekam.
Naručen u CIB COMMERCE ZAGREB
ali što češ kad Francuzi imaju kolektivni u 8mj. baš sam našao kad kupiti auto.:confused:
 

Luca

Active member
Pa nema veze, sto duze cekas, auto ce duze biti nov :grin:
Salim se malo, al bude vise radosti kad se malo ceka !!!
Sretno u voznji i uzivanju !!!
 

Automatic

Well-known member
Ja kad sam kupovao auto u trećem mjesecu,pozvali me nakon petnaest dana da pogledam broj šasije koje je to vozilo i onda mi objasnili da je taj broj šasije krenuo u proizvodnju i auto sam čekao do 4.7 a platio ga po broju šasije u 3 mjesecu.Naravno kasnije sam naj...o.Znači tak je bilo 2003 godine moj prvi a najvjerojatnije i zadnji novi auto.
Savjet ako kupujete auto preko banke tražite od banke da napravi uplatu tek kad vidite auto nikako prije .To vam govorim zato jer ako ne napomenete banka odma radi automatsku uplatu po broju šasije,prije isporuke banke.U stvari vi kreditirate autosalon.
 

ZlatkoC4

Well-known member
U stvari vi kreditirate autosalon.
Ja sam samo dao akontaciju i to neš sitno a ostalo platim kad auto dođe u salon, gotovinsko.
A kad ide na kredit banka plača, kad dobije broj šasije. A to je onda kad je auto več proizveden i onda ti je kroz tjedan dva u salonu, Naravno ako je vozilo iz Francuske tvornice.
 

deda

New member
Ja sam ih uvjek najprije uzeo,pa onda platio,dok su dobili papire.Jednog su nešto muljali,istekle probe,papira nema,ostavio sam im ga pred salonom i uzeo testni nisam ga htio vratit dok nisam dobio sve papirčeke.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Evo da malo osvježim temu ja čekam svoj C4 ll medveščak+ 1,6hdi od 14.06.2014. i čekam li čekam.
Naručen u CIB COMMERCE ZAGREB
ali što češ kad Francuzi imaju kolektivni u 8mj. baš sam našao kad kupiti auto.:confused:
I dalje čekam, još se ništa nezna ali kao možda oko 20-25.9. Èemo i to vidjeti.:whistling:
 

Krky

Lakerski profesionalac
Nemrem vjerovat, imaš keš lovu i hočeš kupit auto i nemreš ga..
ja nebi sigurno čekal iz principa, kupil bi do 1g starog, ako treba u Francusku bi otišel po njega, bar je sad eu..
na novam izgubiš čim ga van iz salona izvedeš da te glava zaboli..
 

ZlatkoC4

Well-known member
Polovni nisam htio, a boja koju sam uzeo i oprema nije bilo na lageru.
A da sam otišao u Francusku sigurno bih već bio tu.
Iako su meni u cib-u rekli da bi trebao biti tu auto u 9mj. Zbog godišnjih u Francuskoj.
ali svejedno im je to dost dugačak rok. A daleko je bio 14.06 kad je naručen.
Najgore je to što sam jako brzo prodao C3 naišao dobar kupac.

Prvo kukaju kako im prodaja vozila padala do kraja 2013, sad prvih 6mj ove godine imaju porast prodaje od 7%.
što je još ispod prijašnje prodaje.
a zašto onda ne proizvode malo žurnije ta vozila:confused:
 
Na vrh