Koliko često perete svojeg Citrača?

deda

New member
Re: Koliko često perete svoj Citrač

Kad dođeš u zg,dam ti jedan američki poliš i šampon,samo reci jel metalik ili akril.
 

BrziBobo

Bašo
Re: Koliko često perete svoj Citrač

Svaku subotu generalka iznutra, vanjsko pranje 2 ili 3 puta tjedno, volim da je sve kako treba, alergican sam na prljave prozore ili felge....jbg :p
 

Vedran

New member
Re: Koliko često perete svoj Citrač

Danas sam navratio do Auto ParteS po zalihu Meguiar's kozmetike i kvragu opet se zaigral:eek: skup sport:mad:
Za vikend vjerojatno perem, glinarim, voskam:grin:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Re: Koliko često perete svoj Citrač

Moj je ljepši kad je prljav :) manje se vide ogrebotine :D
 

daracc991

New member
Re: Koliko često perete svoj Citrač

ja sam zarazan sto se tice toga,posto radim ko zastitar imam pun k slobodnog vremena,pa onda mi je uvjek auto na tapeti :) eo sad je pol 1 i planiram ic malo unutrasnjost sredit xD kraj je sezone pa se moze xD u biti sam sebi idem nekad na zivce s tim xD
 

balki

Active member
Re: Koliko često perete svoj Citrač

AX-a sam prao cca jednom godišnje i to ako, neke nove aute koje sam imao na jednogodišnje korištenje sam samo jednom prao i to pri zamjeni staro za novo. U praxi sam dokazao da auto jednostavno nemože preći određeni nivo "zmazanosti" jer i ako ga se ganja po vrlo blatnom makadamu to blato se zadrži na njemu do prve-druge jače kiše ili snjega i to ga vrati na "uobičajeni" nivo zmazanosti.
Vjerujte da ne karikiram;)
Nešto što posebno nevolim i što uvijek naglasim u autopraoni (ovo rjetko što odem) je da ne želim da mi se auto sjaji od raznih kokpit sprejeva po armaturi i unutrašnjosti- kažem im da je vlažna krpa/spužva jedino što smiju upotri:cenzura::cenzura::cenzura:iti u kabini.
 

krikesa

Member
Re: Koliko često perete svoj Citrač

Imam sličnu filozofiju kao balki
1. opere ga kiša
2. opere ga brat jer ne može više gledati
3. i ovo mi je u zadnje vrjeme omiljeno, imam prijatelje koji su u detailingu, pa onda su alergični na prljave aute. Dok ja radim roštilj, auto izglancan raznim glinama, polishima, cleanerima...
 

liberty

Well-known member
Re: Koliko često perete svoj Citrač

:D
ja sam mislio svoj prodati
pa ga neću morati ni prati

jel netko zainteresiran za berlingo iz 2011:cool:
 

markan1000

Well-known member
Re: Koliko često perete svoj Citrač

otprilike jednom u mjesec, mjesec i pol, priuštim mu temeljito unutarnje i vanjsko pranje, i vosak. i onda kao i tec otkrijem par novih crta al jbg. žao mi ga i onako prljavog gledati :)
 

charllie

Active member
Re: Koliko često perete svoj Citrač

E :cenzura::cenzura::cenzura:- ga prestalo je kisiti,moral bum to radnju sam napravit.:twisted:

Kaje ovo za cenzuru pa Suvar je ne bil tak opaki.:confused:
 

Krky

Lakerski profesionalac
Re: Koliko često perete svoj Citrač

to je problem kad ides kod osobe koju ti svi kolege znaju i tako ti ga metne na kraju...pobere 4000 kuna a napravi racku :mad:



radije bih skidao glavu nego polirao auto vjeruj mi...nekih stvari se bojim jednostavno :D
Tec, ja dojdem kaj mi skineš glavu, a ja tebi spoliram auta :D:D
 

ante66

Active member
Re: Koliko često perete svoj Citrač

Mozda jednom mjesecno , a zimi i po potrebi cesce( ma kad vodim zenu u WG ).Ono 5kn samponiranje , 5 kn ispiranje i obrisem krpom.
 

Dalibor

Dado Tornado
Re: Koliko često perete svoj Citrač

ja u samoposlužnoj samo ispirem sol, kada ima tople vode :)

inače ga samo brišem vlažnom kožicom...
 

Franzg

New member
Re: Koliko često perete svoj Citrač

2 puta tjedno uglavnom, uvijek sam perem u ručnoj praonici , a jednom godišnje nakon zime odvedem ga u black pearl da ga očiste temeljito od soli i svega :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Re: Koliko često perete svoj Citrač

Skužio sam da moj trenutno bolje izgleda prljav. Pa za sad ne diram :D
 
Na vrh