Koje gume ste kupili nakon serijskih?

Fex

Member
Koliko su vam izdržale serijske gume i koje ste kupili nakon?

Baš me zanimaju iskustva..
Gledam neki best buy a nisam pametan šta uzet.. pa ako netko ima volje podijelit svoje iskustvo.
Hvala.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nisam vlasnik, al ću se petljat malo :grin: koje dolaze serijski na C5? I koji su ti najbitniji faktori kod izbora gume?
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Mislim da ni sa jednim renomiranim brendom nećeš pogriješit ( Conti; Dunlop; Goodyear....) :whistling:
 

Konrad

New member
Wanli LOL

Ja se dvoumim izmedu Continentala i Bridgestone..

Sad su Continentalke na autu i proslo 35000km i pri kraju su...

Ali drze koliko sam vidio
 

vborovic

C5 modifikator
Ja sam se odlučio za najnoviju seriju Uniroyal RainSport 3, 225/55 R17 97Y ... nevjerojatno podcijenjen proizvođač kod nas, a gume su odlične ... po suhom 5, a po mokrom 5+ (doslovce kao da se voziš po tračnicama) ... ne razmatram rally vožnju naravno, nego kontroliranu vožnju, toliko da znaš gdje je granica ... cijena po kom oko 1200 kn dok sam ih ja uzimao
 

vborovic

C5 modifikator
Od 5 dobavljača (većih), nitko ih nije imao u HR, moje su direktno naručili iz Austrije ... i to 5 mjeseci nakon što su bile predstavljene kod nas od ovlaštenog uvoznika ... i pri tome ne mislim na konkretnu dimenziju, nego na cijelu seriju RS 3 ... moje iskustvo barem, prilikom kupovine i potrage ...
 

Krky

Lakerski profesionalac
Ja sam se odlučio za najnoviju seriju Uniroyal RainSport 3, 225/55 R17 97Y ... nevjerojatno podcijenjen proizvođač kod nas, a gume su odlične ... po suhom 5, a po mokrom 5+ (doslovce kao da se voziš po tračnicama) ... ne razmatram rally vožnju naravno, nego kontroliranu vožnju, toliko da znaš gdje je granica ... cijena po kom oko 1200 kn dok sam ih ja uzimao

Ako ih budeš opet trebal, imaš ih kod Furlana po 1045kn
 

vborovic

C5 modifikator
Nadam se da sam na miru sa gumama (bar ljetnim) 3-4 godine, s obzirom na godišnju kilometražu koju radim, al dobro je imati na umu ponudu
 

charllie

Active member
Ostao vjeran serijskim dimenzijama.
Tak je kolega,to kaj su konstruktoori predvidli je naj bolje sveukupno pogledano.Sire,nizi profil, negdi dobis al nekaj zgubis poogotovo komfor a ne kuzim kaj to vecina ima protiv Michellina,ja znam da te gume(serijske dimenzije) dugo traju i da imaju mali otpor kotrljanja za razliku od vecine,znam da ima boljih al ima i boljih auta od Citroena al to me ne je-e.:whistling:
 
Na vrh