Koje žarulje u C5: H4 ili H7?

sarpp

New member
Krepala mi žarulja kratkog svjetla i naravno ja vidio na farovima piše H4 i H7 i kupio H4 heheh , a nakon kaj sam skinul aku vidim da mi treba H7. Ispadnem bik i to pred ljepšom polovicom, čupam se na to kaj imam uputstva za noviji model , ali svejedno..... znači zanima me kak H4 na mjestu dugog i maglenke, a H7 na mjestu kratkog???? Ili sam ja nešto pobrko...ili sam sve pobrko?? :shock:
hm da c5 2.0 hdi 2004 g. stariji mod
 

Konrad

New member
Imas takvo tehnicko rijesenje da su zrcala dizajnirana takav raspored zarulja, h7 je kratko svjetlo, h4 radi za dugo svjetlo i za maglenku. Kako bi htio da su zarulje slozene? C3 ima h7 za kratko i h1 za dugo svjetlo. Prva serija Xsare 2 je isto imala maglenke u faru, h7 za kratko, h1 za dugo i h3 za maglenku.
H4 za kratko i dugo ima Xsara picasso, Berlingo, C2 itd, modeli koji imaju far s jednom "optikom"
 

sarpp

New member
Imas takvo tehnicko rijesenje da su zrcala dizajnirana takav raspored zarulja, h7 je kratko svjetlo, h4 radi za dugo svjetlo i za maglenku. Kako bi htio da su zarulje slozene? C3 ima h7 za kratko i h1 za dugo svjetlo. Prva serija Xsare 2 je isto imala maglenke u faru, h7 za kratko, h1 za dugo i h3 za maglenku.
H4 za kratko i dugo ima Xsara picasso, Berlingo, C2 itd, modeli koji imaju far s jednom "optikom"
Hvala lijepo sad mi je sve jasnije, jer se do sad nisam susreo da maglenka je H4.
 
Na vrh