Kemijska sredstva za čišćenje unutrašnjosti?

deda

New member
Možda izgleda smješno,ali namućio sam se sa svakakvim ,sprejevima,pjenama,rezultat,samo sam sve razmrljao i potrošio novce bez veze.Kada sam uzeo čarli,ili bilo kakav deterđent za suđe,natopio spužvu,tj zapjenio je i sve je otišlo bez muke,uredno čisto i bez oštećenja,čak i prljavština stara preko 30 godina.
Uostalom i ovi u praonicama,ono što ne mogu očistiti sa tim takozvanim kemijskim čišćenjem,čiste sa tim deterđentom.
Nije mi jasno kakve veze ima pranje ineterijera sa kemijskim čisšćenjem, tko je uopće izmislio takav naziv,valjda da bolje zvuči.
 

hacti

made in france
Samo da vas obavijestim da je operacija uspjela čak i bez narkoze.

Tipso, spužva i malo truda. Sam sebi ne mogu vjerovati koliko sam sposoban. svima hvala na prijedlozima i pomoći. :aplauz:
 

deda

New member
Te fore sa pranjem tapecirunga mi je pričao i pokazao jedan poznati tapetar u ZG,jer sam ga pitao kako to čistiti,obzirom da kada se to sve zmaže,nemoguće je skinuti i ponovno staviti,a da se ne podrapa.
 

hacti

made in france
deda, zelim samo zahvaliti......svaka cast, jer danas malo-tko zeli reci male tajne. naravno, mislim na majstore starog kova. ko bi rekao da taj tipso cuda stvara. :eek: auto je kao nov obzirom da je bilo i nafte i rabljenog ulja i list-masti. sam sebi se cudim da se auto za dva-tri popodneva moze pozlatiti. istina, ko se ne zeli s tim klati ili ko nema vremena, jednostavnije je dati cca 250kn i pravac autopraonica. ja sam i imao vremena i zelio probati (naravno uz vasu pomoc) jos uvijek sam zadivljen unutrasnjosti auta, a onih 250kn cu preusmjeriti na zastitu od korozije. cisto da limarija izdrzi barem jos 40godina.
 

mrky55555

New member
Karceher prasak rm760 , ali sve to ti je djabe ako nemas s cim isprati! Jer ako ga ostavis da se osuši znaju ostati flege, ako nisi rijesio to, javi se ja radim pranje unutrasnjosti auta!
 
Na vrh