Kasko iskustva i preporuke

Pavel

Lepi™
Mislim da je 3000 okruglo. Uzeo sam na rate i ako se ne varam skidaju mi oko 235kn mjesečno. Tako nešto.. Ispalo me dosta jer je auto procjenjen na njegovu vrijednost koja je veća od one koju sam ja platio jer nisu bili očekivani kilometri gore.

Osiguranje za C5 mi je u Eurohercu bilo 2400, pa 2200, pa 2000, i ja reko sad će 1800 kad ono 2300.. Nije bilo prijave štete, nije bilo ičega..Kao to je tak izračunato. Otišao u Wiener, dobio za 1400 ili 1500kn.

Odvukao sam sve tamo. Kamiq osiguranje + kasko, C5 osiguranje, Accent osiguranje..Uzeo i dopunsko i dobio džabe specijalističke preglede o njihovom trošku. Šta god sam imao odnio sam tamo. Za C5 su mi papire riješili isti dan kad sam išao ganjat grad za isplatu štete.
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Meni bas danas stigla polisa. Auto procenjen na cca 334 000 rsd, polisa cca 16500 rsd. Bas mu je pala vrednost. 2018 kad sam prvi put uzimao kasko, bio je procenjen na negde oko 550 000 rsd, tako sam ga i ja negde platio. Nisam do sada imao prijavu štete.
1 eur = cca 117.5 rsd
 

sir.Oliver

Well-known member
Meni bas danas stigla polisa. Auto procenjen na cca 334 000 rsd, polisa cca 16500 rsd. Bas mu je pala vrednost. 2018 kad sam prvi put uzimao kasko, bio je procenjen na negde oko 550 000 rsd, tako sam ga i ja negde platio. Nisam do sada imao prijavu štete.
1 eur = cca 117.5 rsd
koliko bi onda meni bila polisa za C - elysée ( 2017 / 10 ) 1,6 16v VTI 85 kW / 115 ks oprema sheen ?
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
trenutno je Wiener najjeftiniji i za obvezno AO i kasko. Svih pet auta imam u Wieneru, a na dva imam kasko. Ono što ostaje misterija kakvi su kod isplate štete po osiguranom riziku na kasko. Prije sam imal u Allianzu i nikakva podpitanja nisu postavljali, sve je išlo ap-cap.

Sin mi ima (do 35 godina) u Wieneru i dopunsko za 45 kn. Ne znam kak njima to paše, dok HZZO naplaćuje istu stvar 80.

E, da. I od ove godine mi vele na tehničkom da bi moral promijenit tablice. Hoće mi dati one sa zelenim brojevima? Jer da sam austrijski rezident, kakve to veze ima ak imam HR državljanstvo i valjda 5 stoljeća moji žive na ovom delu HR.
 
Na vrh