• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

K: Manji auto koji nije opasan, za što manje love

Cutac

Prèkaroš
Sve je to meni jasno, to i tražim :)
Sitnice se lako i jeftino riješe, karoserija ako nije trula na nosivim dijelovima, svejedno mi, veliki servis je nebitan ako je Fiatov 1.2 8V :D.

Ali znam da se takvi auti u pravilu ne prodaju na oglasniku, nego u ulici deda prodaje, zato i pitam na forumu.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Neznam dal ovo pod opasan je vezano uz generalno stanje ili ncap, al mogu ti pitat za jednog urednog Seicenta koji se prodavao, prvi vlasnik, uredan.
Pandu ti nije opcija uzet, to ti neko vozi?
 

Cutac

Prèkaroš
al mogu ti pitat za jednog urednog Seicenta koji se prodavao, prvi vlasnik, uredan
Ajde može, zašto ne! Hvala!!

Neznam dal ovo pod opasan je vezano uz generalno stanje ili ncap
Generalno stanje. Da nije neka ropotarija koju su cigani vozili.

Pandu ti nije opcija uzet, to ti neko vozi?
Ne vozi nitko, ali i ona je očuvana i taman bi joj presudilo da ode u Zagreb.
Tj. nemam ništa protiv toga da pješačim i idem tramvajem, to i je plan, a ovako neku kantu da stoji negdje ako zatreba.
Iako, budući da je mjesečna parkirna 50 eura, ni kantu mi se ne posjeduje :LOL:
 

Pavel

Lepi™
Tj. nemam ništa protiv toga da pješačim i idem tramvajem, to i je plan, a ovako neku kantu da stoji negdje ako zatreba.
Iako, budući da je mjesečna parkirna 50 eura, ni kantu mi se ne posjeduje
Ne znam na koju si stranu, ja sam u Radničkoj. SK - ZG vlak, nakon toga tramvaj. Išao sam par puta autom, kad sam znao da ostajem duže. Prvi problem je ulovit parking. Onaj dio parkinga nasuprot PBZ-a je toliko uzak a rubnjaci visoki, ko stvoreni za razbit nešto. Garaže su preskupe ali ako moram, idem na tu opciju. Tada znam da će me dan izać cca 13-15€. Eventualna sreća je ulovit drugu zonu dolje prema Plinari ali i to je lutrija. Znam da navodno ima neki veliki parking oko zavrtnice ali ovo mi je komotnije i prije dođem doma čak i sa ovim užasom od HŽ-a.
 

Cutac

Prèkaroš
A znači zato je Škodilak stalno bio parkiran tamo kod INE kod kolodvora u SK :D

Ali nema šanse da idem vlakom, kilometar sam od posla i stan plaćam manje nego benzin. Na poslu imam svoje parkirno mjesto, ali šta mi to znači kad nije garaža i kad bi auto onda 24/7 bio na suncu, kiši, govnima, ...
 

Pavel

Lepi™
A znači zato je Škodilak stalno bio parkiran tamo kod INE kod kolodvora u SK :D
Prvo Škodilak, sad Toyota. :) Platim mjesečnu 13€ i ostavljam ga tamo u drugoj zoni. Punac je preko na benzinskoj pa sam miran.

Ja imam sreće da sam u Radničkoj pa ono, tramvajem do Branimirove tržnice i onda preko ceste kraj Plinare do posla imam 5 minuta pješke. Probao sam par puta autom no gorivo, amortizacija vozila, problem s parkingom.. O Heinzelovoj da ne govorim. Ali da, ako nisi unutar 2-3 tramvajske od glavnog, nema smisla.
 

konaroast

Citroenist
Donator foruma
Pozdrav!

Budući da selim u ZG, a auti i motor ostaju u Sisku u garaži, kupio bih nešto što jeftinije za drljanje po Zagrebu. Uvjeti su da nije opasan po život, da ne prokišnjava i da mu brisači rade. Grijanje je poželjno, ali nije uvjet. Benzin, dizel, kilometraža, boja, nebitno. I uvjet je da ne smrdi i da nije od nekog prljavog.
I da je što duže registriran, naravno.

Ako netko zna za takav auto da se prodaje, ili ima prijedlog što gledati, samo naprijed!

Zamisli su Felicija, Punto jedinica ili dvojka, neka stara Honda ili tako nešto.
Ma ne treba ti auto, imamo izvrstan gradski prijevoz i biciklističke staze...
 
Na vrh