Jutarnje paljenje

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Re: jutarnje paljenje

Pa jel ima kakva poruka na ekranu uz zvučni signal? (morala bi bit)
 

Babarej

Member
Re: jutarnje paljenje

Pa jel ima kakva poruka na ekranu uz zvučni signal? (morala bi bit)
Ne, nista. Sve normalno, sve se upali normalno kao i kad nema zvucnog signala.
Gledao sam da li mozda radi lampica servisa, rezerve, akumulatora ali nista. Inace auto sam tek kupio rabljeni tako da ne znam sto to moze znaciti, zato i pitam.
 

djuan

Active member
Re: jutarnje paljenje

Ako je zvuk "BIIIING" onda znači da ti ja akumulator na izdisaju. Koliko je star akumulator?
 

Babarej

Member
Re: jutarnje paljenje

Takav je zvuk i ako ga nakon duze voznje idem upaliti ne cuje se nista, samo kad je hladan motor. Nisam nasao to o akumulatoru u uputama ali sam sumnjao na to. Cak sam vadio akumulator i ne svijetli ono zeleno sto bi trebalo kad je akumulator dobar.


Akumulator je star kao i auto, preko 7 godina i samo po tome je zreo za zamjenu ali ipak ako pali nekako mi je bezveze bacati lovu.

Jesi siguran da je to samo to? Ja sam se nekako nadao da je akumulator jer to mi nije problem kupiti i zamijeniti.
 

djuan

Active member
Re: jutarnje paljenje

Evo me, sorry na neodgovaranju. Siguran sam da je to 100%.
Ostali simptomi slabog akumulatora mogu biti razne blesave poruke na info displeju, poput "Passenger airbag fault" i slično. Ništa ne brini, mijenjaj akumulator i teraj :)
 

Babarej

Member
Re: jutarnje paljenje

Evo me, sorry na neodgovaranju. Siguran sam da je to 100%.
Ostali simptomi slabog akumulatora mogu biti razne blesave poruke na info displeju, poput "Passenger airbag fault" i slično. Ništa ne brini, mijenjaj akumulator i teraj :)
Promijenio sam i sad vise nema tog zvuka. :D
 
Na vrh