Jugozapadna Bačka - Foto akcija

Marko

Well-known member
Ovako nešto?
Upravo to!

Da se noge od roštilja savijaju od količine mesa na rešetkama... Nek trpi! ROFL

Već sam napisal da je krajnje vrijeme da se zidemo svi i da malo guštamo u roštilju / kotlovini / autima - sve može.... Èak je i benzin pojeftinil zbog Gadafija pa to treba iskoristiti...
 

Zmix

New member
Komarci - nijedan! :cool:
Skakavci - nijedan! :cool:

Već sam napisal da je krajnje vrijeme da se zidemo svi i da malo guštamo u roštilju / kotlovini / autima - sve može.... Èak je i benzin pojeftinil zbog Gadafija pa to treba iskoristiti...
Ako vam se za druženje dopada Dunav, samo javite... :)

dobar je taj Lav?
Dužan sam još jedno objašnjenje. :D
Osim toga što se pije, Lav služi i u razne druge namene.
Na primer, da bi vam meso sa roštilja bilo sočno i rumeno, potrebno je uraditi ovo što sam ja uradio na ovom snimku... :cool:
 
Posljednje uređivanje:

ExOduS442xb

Racing
Ako se ide preko ja sam tu, sve mi je u krugu 30-50km, a gospodin Zmix kaze da nema skakavaca ni komaraca onda bi stvarno trebalo otici nekaj pojest i popit :D
 

Zmix

New member
Ako se ide preko ja sam tu, sve mi je u krugu 30-50km, a gospodin Zmix kaze da nema skakavaca ni komaraca onda bi stvarno trebalo otici nekaj pojest i popit :D
To se traži!!!

Dužan sam još jedno objašnjenje. :D
Osim toga što se pije, Lav služi i u razne druge namene.
Na primer, da bi vam meso sa roštilja bilo sočno i rumeno, potrebno je uraditi ovo što sam ja uradio na ovom snimku... :cool:
http://www.youtube.com/watch?v=j-K6pSFASg4
 

Marko

Well-known member
Dobro ti to pivo teraš!!!

Prvo pivo - pa onda benzin jer si pogasio žeravicu... :aplauz:

Zmix majstore, nije problem da dojdemo... :palacgore: Samo buš moral svo meso / hranu sam osigurati i pripremiti jer znaš kak je dok sa svim tim granicu prelaziš... Hehehe! Budu nam oduzeli meso jer ga bude toliko da bu trelo platit carinu i porez i kaznu na tu količinu... ;)
 

Damaj

Active member
Dunav je možda najljepša rijeka,ali je isto tako i najprljavija.Èak je i Sava kraj njega čista,zelena,a zna se koliko je ona prljava,nažalost.
Deda skroz si u krivu, ja se svaki dan kupam u Dunavu na Adi kod Vukovara, sam pijesak i iznenedio bi se čisto prozirno žuto-zelenkasta voda. Jedino kada je Dunav u naglom porastu onda je situacija malo drukčija, ali daleko od prljavština i drezgi što znaju biti u našim slavonskim vodama.
Inače svaka slavonska rijeka je mutno zeleno-smeđe boje jer je voda bogata dušikom, a on u kombinaciji sa kisikom daje baš tu boju!
Pozdrav sa granice SLAVONIJE I SRIJEMA!
 

Zmix

New member
Zmix majstore, nije problem da dojdemo... :palacgore: Samo buš moral svo meso / hranu sam osigurati i pripremiti jer znaš kak je dok sa svim tim granicu prelaziš... Hehehe! Budu nam oduzeli meso jer ga bude toliko da bu trelo platit carinu i porez i kaznu na tu količinu... ;)
Što se tiče mesa barem to nije problem u Vojvodini, hehe!
Što se tiče problema na granici... može vrlo lako da se desi da komandiru prelaza malo štricnem uvo!
 

deda

New member
Neka sam u krivu,ali pratio sam Dunav od izvora do Crnog mora,sad kolko je gdje prljav,o tom potom.Recimo u Ulmu,pa Beću,pa Budimpešti i na kraju na ušću,neda je zmazan u uporedbi sa ostalim rijekama,nego toliko smrdi i kad pogledaš obalu i vidiš što na njoj ima uz vodu odma izgubiš volju da je dotakneš.Hvala ali ja se u njemu nebi kupao.
 

Zmix

New member
Sad je ok iz razloga što kod nas uopšte više nema nikakve industrije... ali to je neka druga priča o kojoj ne bih na forumu. :meh:
 

hacti

made in france
Što se tiče mesa barem to nije problem u Vojvodini, hehe!
Što se tiče problema na granici... može vrlo lako da se desi da komandiru prelaza malo štricnem uvo!
zmixe a sta cemo s kontrolom goriva kod avisa?????? za to ces morat cijelom mupu strcnut uvce!!!hehhehe
 

hacti

made in france
Dobiće oni jedno "kvalitetno" ravnanje glave. :D
ja sam im valjda bio "atraktivan" pa ono ajd da vidimo na sta se ovaj vozi!!!:shock::hmmm: ostao bez 0.2lit goriva na avisu:eek: i na granici oko 0.3lit goriva!!:disgusted: mogao sam s tim doci skoro do vukovara!!! :DROFL ali naravno da je kod mene uvijek neka cudna boja u rezervoaru!!:angel:
 
Na vrh