Jesu li prskalice farova na C5 samo na Xenonima?

Kinez

New member
pozdrav

Imam u planu kupit C5, 2006. godište ili noviji s "full opremom".

Gledam malo slike po oglasnicima i često vidim na braniku brizgaljke za pranje farova, a koliko znam to samo uz xenon farove ide. Èudno mi je, jer precesto ih vidim. Nije valjda da je svaki pretrpio udes, pa nakon njega vratio obicne farove dok branik nije?

zanima me onda jel ide to i uz obicne farove uz neku nadoplatu ali bez xenon farova ili samo uz xenon farove kao i kod svakog inace kak ide...(sprice te sta izkacu iz branika)
 

DStipic

Member
Svi su branici tipski napravljeni i isto izgledaju, no oni sa ksenonom imaju prskalice, a oni bez...poklopac! Moze li se dodatno ugraditi? Ne znam, ali znam da oni sa prskalicama imaju vecu posudu za pranje sajbe (cca 5l, naspram ovih bez koji imaju 3l)
 

Konrad

New member
sad sam gledao u service citroen, kad ides na branik imas bez pranja i sa pranjem farova...

a vezano za izgled, ovi koji nemaju pranje farova nemaju niti poklopce, znaci ili je mijenjan branik ili je imao pranje farova i xenon farove
 

Kinez

New member
cudno mi samo i ako su imali nekad udes ti koji nemaju vise xenon farove gore kako je onda vecini branik taj prezivio i vratili ga gore...
 

DStipic

Member
Moj nikad nije imao ksenon, vidljivo u service citroen, nije imao udes, ima original branik, nema prskalice i ima poklopce....
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Ma to su tipski branici ljudi moji..samo je pitanje dal su ti poklopci u funkciji il ne,tj dal se ispod njih nalaze perači...a perači su dolazili sa xenonima :whistling:
 

Kinez

New member
da od 2006 na dalje..."fejslift model" :) druga serija

moguce onda da su neki isporuceni bez xenona ali stim branicima ali gore samo poklopci...imali su visak tih branika pa da se rijese :)
 
Na vrh