Izrada zamjenskih ključeva

igor

New member
Re: saxo - prebacivanje kljuca sa daljinskim

Da se to napraviti samo treba kodirati ključ ako stari ključ ima kod a daljinac se programira tak da ti otključava auto, ovi kaj rade ključeve najbolje če znati kak to napraviti a ako su žljebovi tj kanali na novom ključu isti samo se kopira sa starog tj nareže se na novi a koliko vidim isti su tak da bi trebalo štimat :)
 

Tomas

New member
mislim da mi krepala baterija daljinca :(
došlo prašine i gumbić za zaključavanje se teže vraćao u normalnu poziciju, jučer se izgleda nije odvojio od kontakata i ispraznio bateriju, popodne nisam mogao otključati sa daljincem nego samo na ključ, auto pali i dalje normalno.
Rezervni ključ nemam.
Kad ovaj daljinac rastavim i promjenim bateriju, trebat će ga staviti u bravu i inicijalizirati (kontakt, 10s zaključavanje...) ili lexia ili će raditi kao da ništa nije bilo?
Koja baterija se koristi?
 

AX-ja

èudo jedno
prvo vidi ako je do baterije,izmjeri staru multimetrom.

kad stavis novu,nebi smjelo bit nikakvih problema
ne treba ti komp. jer kljuc tvoj pali bez problema.
eventualno ako bude trebalo u bravu i uskladit,kao sto si i rekao.
 

Krky

Lakerski profesionalac
bez opterećenja pokazuje 3V
postoji šansa da je riknuo osigurač? Budem kasnije pogledao po uputama koji je
zna se desiti da ti ode mikroprekidač na pločici u kučištu ključa,
ako kažeš da ti je sumljiv gumbić na kučištu savjetujem ti da promjeniš kučište, mikroprekidače na plpčici i staviš novu bateriju, sve ti je to cirka oko 110kn ovisi za koji auto
 

AX-ja

èudo jedno
zna se desiti da ti ode mikroprekidač na pločici u kučištu ključa,
ako kažeš da ti je sumljiv gumbić na kučištu savjetujem ti da promjeniš kučište, mikroprekidače na plpčici i staviš novu bateriju, sve ti je to cirka oko 110kn ovisi za koji auto

komplet kuciste na ebayu od 3$ na gore.
za 110kn racunaj koliko ih kupi.

isto takvo dobijes kad narucis u ovlastenom,nema razlike.
 

Krky

Lakerski profesionalac
komplet kuciste na ebayu od 3$ na gore.
za 110kn racunaj koliko ih kupi.

isto takvo dobijes kad narucis u ovlastenom,nema razlike.
5$ je na ebayu samo kučište i čekaš ga 30dana
ako čoveku treba odmah, ima puno njuškalo
 

AX-ja

èudo jedno
ja sam i za 3 narucio zato i kazem i to s kljucem.tako da ima samo treba trazit.
odmah si narucis rezervu.
a to da se ceka ceka se.
al za toliku razliku isplati se pocekat.
 

Tomas

New member
ujutro izlazim iz auta i idem probati inicijalizirati ključ i sad opet radi :grin:
jučer sam rastavio ključ, nema mikroprekidača nego samo kontakt na gumi koji dodiruje tiskanu pločicu.
Ipak bih kupio ključ da imam za rezervu jer sam s autom dobio samo ovaj jedan. Znači trebam zamjenski ključ za AKK261. Ima tko viška za prodati (nenarezani, sa čipom) ili mi želi naručiti jer nemam ebay account. Piva u Zg nije problem
 

mulan

New member
Re: C4 Ključ

Imaš li možda za C4 iz 2008 ključ?

Novo kuciste ti dam za 350kn, original, naravno.

Ako trebas komplet elektroniku + kuciste to ti je 700kn sa uparivanjem kljuca za taj auto.

Ako se odlucis, javi ;)
Imaš li za C4 iz 2008?
 
Na vrh