"Izmišljanje" dnevnih lampi

Cutac

Prèkaroš
Pozdrav!

Jel se može nekako na c4 napraviti da obrve u farovima(pozicija, W5W) budu dnevna svjetla bez preinaka farova, jedino da se zamijene žarulje(i nešto složi u dijagnostici)?
 

Cutac

Prèkaroš
Ako kupujem, onda idu xenoni :D
Kolega gleda xenone. Xenoni se jako teško prodaju i čak bi pristao xenon za moje halogene.
 

Cutac

Prèkaroš
Jel se može složiti da prednje maglenke svijetle kao dnevna, a da se gase kada upalim kratka?
Em mi auto lijepo izgleda ju kombinaciji crvena-žute maglenke, em su me zaustavili i pitali zašto nemam svjetla po danu upaljena(imao sam kratka) jer se xenoni nisu uopće vidjeli.
I sam sam gledao i zaista se jedva vidi da nešto svijetli po danu.
 

diegos

Well-known member
Moze, ako zelis lemit na tiskanoj ploci, spajat zice, kopat po autu i tako to [emoji14]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 

Krky

Lakerski profesionalac
Ja sam si već u treči auto po redu ugradil leče kaj mi je Ivan preporučil s ebaya i prezadovoljan sam.
A sad nisam mogel odoljeti da ne denem:angel: ringove :cool::angel:



 

diegos

Well-known member
Ne znam za dijagnostiku, ne vjerujem da moze... Ako netko zna nek slobodno napise :)

Krky presao na bemve, sad se vise ne vracas na PSA? :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Ja sam si već u treči auto po redu ugradil leče kaj mi je Ivan preporučil s ebaya i prezadovoljan sam.
Kako na tehničkom prolaze te netvorničke intervencije na svjetlima? Znam da su ljude rušili (valjda stoju nisu ostavili kraj mjenjača) zbog onih LED "halo ringova".

Na ovo mislim:



 

Krky

Lakerski profesionalac
Pred tehnički ih samo odštekam, imaju male balastiće koje pospremim u far, te gurnem u onu malu rupicu oped T10 žaruljicu kaj mi pozicije svetle, a za kratko samo u ove leče denem H1 halogenu i to je to, 5min posla.
 
Na vrh