Xantia Izletio prednji amortizer kroz haubu

Lakii

Well-known member
mene zanima dal sve ovo vrijedi za bx-a?
Ne, na BX-u ne mogu na ovakav nacin se raspasti.

Mozes eventualno s gledati sa strane motora dali su ravnomjerno pozicionirane kape na ravno volanu i dali se jednako naginju na ful smotanom u svaku stranu.
Onako, sebi za dusu!
 

jurapz

New member
Pošto je krenula sezona izbijanja kapa :D , obavite si kontrolu samih. Koliko sam skužio više vole izbijati kada je toplije vrijeme. Najbolje i najjeftinije rješenje je montiranje kapa na s1 sa s2, pošto je promjenjena konstrukcija na s2 pa ne može izbiti, kod mene 400kn/kom od s2 , 250kn/kom s1 .
 

hrvojeri

New member
Pozdrav svima.
Pitanje je slijedeće, naime, vlasnik sam xantie i1.6 iz 1995 godine. Pred dva dana dogodilo se pri povratku iz servisa izlijetanje kape amortizera te probijanje kroz haubu. Mehaničar je prije toga ustanovio da je zdrobljen prsten i kućište poluosovine. za kugle je rekao da su u savršenom stanju.
e sad zanima me da li je moguće vidjeti oštećenje kape amortizera, i da li se to gleda pri servisu za tehnički pregled.
Srdačan pozdrav
 

Lakii

Well-known member
Ne, ovo se ne gleda na tehnickom pregledu.
Ustvari, kakav je to servis prije tehnickog?
U ovlastenim servisima nazalost pomalo zaboravljaju na Xantie jer ih tamo ionako ne vidaju bas. Majstori i "majstori" u pravilu ne znaju sto je Citroen i sto gledati. Jedina su ti nada specijelizirani serviseri i majstori koje ti se ovdje preporuci.

Za ostala pitanja ti je najbolje ovu temu procitati od pocetka jer ti sve pise.
 
Na vrh