Ispušni sustav

darkoooo

Limunofil :-)
Imate li na Xantijicama originalne auspuhe, od nezavisnih proizvođača ili neke druge (pripasane) i kakva su vaša iskustva?

Koliko auspuh traje na vašem tutaču :)?
 

sipe

od Dijane do XM-a
Imate li na Xantijicama originalne auspuhe, od nezavisnih proizvođača ili neke druge (pripasane) i kakva su vaša iskustva?

Koliko auspuh traje na vašem tutaču :)?
Imam original, prošle godine prije zime mi je ispala cijev iz zadnjeg lonca, 100kn popravak kod lastovčića i nemam problema. Malo se čuje drugačiji zvuk na 1800 okretaja ali totalno neprimjetno. Sad imam 225k km i radi super.
 

darkoooo

Limunofil :-)
Imam original, prošle godine prije zime mi je ispala cijev iz zadnjeg lonca, 100kn popravak kod lastovčića i nemam problema. Malo se čuje drugačiji zvuk na 1800 okretaja ali totalno neprimjetno. Sad imam 225k km i radi super.
Zar se lonci mogu popravljati :?
Jel motor benzinac ili diesel?
 

Ivo

New member
Po meni krpanje se ne isplati, imam par malih rupica krpanje 200kn i do kad orginal zadnji lonac preko tiuću kn a zamjenski 600 sa ugadnjom i izmjenom gumica i ako ima još nešto sitno i garanciom, na prošlom autu mjenjao sam cijeli ispušni sustav i nakon 4 godine bio je u odličnom stanju, to sam radio u auspuh servisu u zadru .
 

darkoooo

Limunofil :-)
Zašvasal mu je natrag cijev na lonac, malo friškoga materijala stavil i pofarbal.

Lonac te muči a, prdi? Reci kaj je kaj okolišaš.... :D
Ja sam se nadao nekoj... 'popravak' varijanti stražnje lonac-prdionice, no nisam je dočakao pod ponuđenim opcijama... pa sam se odlučio za inox 18/10 :weeabooface:

(pao sam na foru da se oko tog dijela ispuha više nećemo viđati :p )
 
Na vrh