Iskustva sa servisima: OPĆENITO

Hrvoje Marin

Active member
Re: Iskustva sa servisima

Nije do mene. Živim i parkiram u slijepoj ulici na kraju koje je birtija.

Naliju se tamo i onda voze unatrag i onda grebu. A kasko ko kasko. :)
 

Hrvoje Marin

Active member
Re: Iskustva sa servisima

Sreli smo se.. Ako si bio u limariji. prije koji mjesec C5 break zadnja vrata i branik? a mora biti u AM priča o konju koji se izborio za letvice na prozorima?
 

neortic

New member
Re: Iskustva sa servisima

Javi se Olafu i ne brini.:)

Tako je i moj stari rekao da je malo krivo procijenio udaljenost od ograde, kada je pijan sa punim gasom u rikverc ispeglao cijela vrata i blatobran.:D
pa kuzis, nije do nas nego ta glupa ograda i stupovi... c c c ;)

mozes li mi reci gdje je taj Olaf kad ga svi toliko hvalite da odem tamo,
pa vam javim kakvi su prema zenicama :cool: hi hi hi
 

Zdravac

New member
Re: Iskustva sa servisima - OPÆENITO

Pozdrav!
Evo, jedno iskustvo sa "prodajom", ne servisom.

Prošlo je 10-ak dana od kada je iznos kupljenog automobila uplaćen na žiroračun CitroenHrvatske, a akontacija uplaćena prije cca 3 tjedna još nije vračena od strane zastupnika.

Koliko vam sljedeća izjava/opravdanje zvuči uvjerljivo; "Gazda je otišao na more i ponio ključ od sefa i još se nije vratio" (i tak svakih par dana ista priča)

Eeee, sad vi meni recite kaaaak da ja imam povjerenja poslije njima voziti auto na servise???

A još me više zabrinjava ako je to istina - pitam se kad ću tek onda dobiti kupljeni / uplaćeni automobil i koji izgovori će tu još biti (u četvrtak treba biti predaja ključeva)!?! - Do sada je bila "istiće bankovna garancija, pa novac treba unaprijed uplatiti, inaće ćete čekati više od mjesec dana. Sad kad je novac uplaćen, izgovor je bio da je auto u ZG, ali špedicije nisu prošli tjedan radile. Sad je valjda na redu da nemaju transport do mjesta isporuke...

Nažalost, više bih volio da mogu pohvaliti zastupnika, ali ako u današnje vrijeme ovise o "gazdinom ključu" - onda... ma nemam komentara!
Neznam da li bi se smijao ili zabrinuo!
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Re: Iskustva sa servisima - OPÆENITO

Osjećam li ja to cinizam u zraku?!
Jok, to je velika vlaga u zraku, a i tlak pada. :(

više bih volio da mogu pohvaliti zastupnika, ali ako u današnje vrijeme ovise o "gazdinom ključu" - onda... ma nemam komentara!
Samo željeznom rukom se u ovim kriznim vremenima može firma voditi. Èak i dok se odlazi na more.
 

neortic

New member
Re: Iskustva sa servisima - OPÆENITO

pa to je katastrofa

treba stvarno pocet pisat njima u francusku dnevnik tragedija s nasim ovlastenim servisima i distributerima...
 

vlado7

New member
Re: Iskustva sa servisima - OPÆENITO

cudno da nisu rekli da je gazda ponio sef sa sobom!!!:palacgore::hello:

laze selo lazu ljudi..........
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Iskustva sa servisima - OPÆENITO

nešto ga nema u zadnje vrijeme :hmmm: možda čovjek posla ima,pa nestigne na forum :confused:
 

Monk

Different Spirit
Re: Iskustva sa servisima - OPÆENITO

Evo me, da vas pozdravim a da se ne zabrinete previše, ja sam uvijek tu - i osluškujem.
 
Na vrh