Iskustva s "Citroen Hrvatska"

c5 dr

Member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

Ne plaćaš auto CHu,oni nemaju ništa s tobom ko kupcem,kaj bi njima plaćao?
Kako ne plača njima kada su svi polovni auti iz savske samo u skladištu u cs-u
a u savskoj je salon od CH
 

Marko

Well-known member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

tako da su zaje.... maximalno.. i sve svoje rokove si prešli..tako da...
Svi to rade (nadam se da ima iznimaka)... Financijsko mešetarenje - okreću lovu. U tih par dana je okrenu da ni sami ne bi vjerovali koliko puta. Poplaćaju svoje obveze, jedni-drugima, uf ima svega! Ako stranka ne pita kaj se dešava - vozi Miško!

Kad ćete vršiti uplatu - uplatite manje i recite da ste si obračunali i prebili kamatu.
 

jura

New member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

Onda ti nema druge, idi u salon, uperi prstom u jedan od izložbenih primjeraka i reci im da imaju pola sata da ga stave na cestu, jer ti si se načekao dovoljno.

Svi to rade (nadam se da ima iznimaka)... Financijsko mešetarenje - okreću lovu. U tih par dana je okrenu da ni sami ne bi vjerovali koliko puta. Poplaćaju svoje obveze, jedni-drugima, uf ima svega! Ako stranka ne pita kaj se dešava - vozi Miško!

Kad ćete vršiti uplatu - uplatite manje i recite da ste si obračunali i prebili kamatu.
ali auto je plaćen u cijelosti, koliko sam ja razumio, u tom zacu i leži grm.
 

brzi35

New member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

je auto je uplacen u potpunosti..i volio bi ako netko ima broj od nekoga glavnoga u CH u upravi..bio bi jako zahvalan..
 

deda

New member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

Je u salonu su njihovi,ali nije isti račun,tak da je svejedno gdje ga kupiš.Auti u salonu nisu svi plaćeni i nemaju svi papire,uglavnom su na carinskom skladištu i ocarinuju se tek kada se pojavi kupac,tak da to niš nez znači jel u skladištu ili izložen,papira nema dok se sve ne podmiri.A bez papira nebi smio van,makar se i to ponekad napravi,pa te onda zajebavaju danima i nemreš ga regat,već ti stoji u dvorištu.Na to pak ni kojem slućaju nemoj pristati.
 

brzi35

New member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

znam i francuski,ali samo sa curama :) .. i ne vjerujem da francuzi rade tu kod nas u ch :)..da rade bilo bi sve po ps-u..
p.s.
ja opet online :)
 

deda

New member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

Glavni je francuz,tak je svagdje.A da su ostali onda bi tek vidli sranja,ne vlečite vraga za rep.
Delal sam dosta s francuzima i saćuvaj te bože s njima imat posla( ja sam inaće njihovog porijekla).
 

Damaj

Active member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

Ma ja ne znam što se vi sekirate za 10-tak dana - pazi ovo : za auto pregovarao početkom lipnja, papire za citroen financiranje ishodio početkom srpnja, svoj polovnjak ostavio autokući 27. srpnja, nakon toga vozao zamjensko vozilo negdje do 8. kolovoza, nakon toga napokon preuzeo novog Citraća i čekao račun vozila sa homologacijom sve do pred kraj rujna. Prije neki dan sam ga uspio registrirati. Vozilo sam platio početkom srpnja, a pare za svoj polovnjak čekao mjesec dana i u tih mjesec dana popušuio na tečaju švicarca 11 000 kn kada sam zatvarao kredit za polovnjaka.
 

Damaj

Active member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

To bi mogao ishoditi, ja jesam jer mi je to već drugi novi auto u istoj auto kući.A za papire sam siguran da ćeš se načekati.
 

Dalibor

Dado Tornado
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

Glavni je francuz,tak je svagdje.A da su ostali onda bi tek vidli sranja,ne vlečite vraga za rep.
Delal sam dosta s francuzima i saćuvaj te bože s njima imat posla( ja sam inaće njihovog porijekla).
tako je nekak i sa talijanima :D
 

deda

New member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

Je to sam ćul,vele da su još gori od francuza.Mile,lale oko tebe dok ti zvleću lovu, poslije tko te j.....a vi bi se još njima žalili,eh svašta.
 

Marko

Well-known member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

ali auto je plaćen u cijelosti, koliko sam ja razumio, u tom zacu i leži grm
Kužim to, nego govorim za ostale ako bude tko ovaj post čital i nakon toga kupoval... Heh!
 

brzi35

New member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

DOBRO JUTRO EKIPA )Počeo još jedan dan ove NADE ( kojoj je bolje da je za šankom ) da dobim poziv od njih :)..pišemo se..ja online 8 sati heheh..živio moj posao :)
 

Marko

Well-known member
re: Iskustva s "Citroen Hrvatska"

DOBRO JUTRO EKIPA )Počeo još jedan dan ove NADE ( kojoj je bolje da je za šankom ) da dobim poziv od njih
Drugi put dok buš kupoval auto idem ja s tobom! Ne budu se više delali norca...
 
Na vrh